Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogó is motor?

A robogó is motor?

Figyelt kérdés
A robogós is motorosnak számít?
2010. máj. 21. 12:22
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező nagy gyökér lehetsz :D

Állítsd be normálisan a karbit meg a gyújtást, és tanulj meg váltani.


Az enyém simán képes 2 személlyel 70-75-re.

Ha csak én vagyok rajta akkor 80 körül.


Eddig csak egy Aerox meg egy F12 hagyott le.

De mindkettő 70-es volt az én Simsonom meg csak bővített felömlős 50-es.


Jogokat, Diókat, Keewayeket, Kymcokat, metrós fosokat 1-esben vagy max 2-esben eszi meg. Ennyit erről

2010. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Egy 50-es Simson max 72-vel tud menni ha tökéletesen be van állítva minden.

Az enyémnél rengeteg beállítást próbáltam a karbinál mégse ment jól soha. Egykerék az felejtős volt, örültem ha megemelte az elejét.

Nem volt megbízhatatlan, ment az mindig, csak alig gyorsult, nagyon hangos volt és füstölt mindig. Rengeteget költöttem rá és mégse lett jó.

A robogóm csak hidegen füstöl, és ha bemelegszik akkor abbahagyja. A vége 75-80 és nagyon jól húz.

Megmerem kockáztatni hogy simán lehagyná az 50-es Malagutim a te Simsonodat.

2010. máj. 23. 06:47
 23/43 anonim ***** válasza:

Felénk a Felvidéken van egy mondás:


"A robogó az egy xar."


A motorosok nem fogadják el mert nem úgy ülsz rajta, mint egy lovon (Ride or Die). Nem neveti ki senki, csak sokan (főleg fiatalok) átnéznek a robogón, mondván hogy a nagymuterom jár ilyennel. Sok robogós ismerősöm van, de egyiket sem mondanám motorosnak.

2010. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem hagyná le :)

Mert én nem csak pénzt ölök bele, hanem értek is hozzá!

2010. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Utolso valazolo tuti lehagyna nekem full szeria piaggio van 85-ot 2 szemellyel siman mentem s meg keveset mentem volna es minosegibb mint a simson....
2010. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Egy kérdés.

Egy robogó hol lesz 20 év múlva?

Majd a szinyó viszi a bontóba :D

2010. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

16:06!


20 év múlva sehol nemlesz az a gönc, kól mondja az előttem lévő, ja meg a széria scarabeód a büdös életbe nem megy 85-öt, nemhogy 2 személlyel.


Ebből is látszik hogy cseppet sem értesz a motorokhoz, még egy gyertyát se tudnál kicserélni, csak anyád a segged alá tette az új fröccsöntött "vasat"

2010. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Azt elismerem hogy tartós motor a simson de már elvault és tökéletes példányt nem is lehet kapni.

A robogómba nem kell a benzinhez önteni az olajat, jelzi a benzinszintet és ezeket egy simson se tudja.

Nagyon jól gyorsul, meglepődnék ha egy 50es szimó lehagyna.

2010. máj. 25. 22:08
 29/43 anonim ***** válasza:

22:08


Az enyémben nagyobbak a felömlők, 50 köbcentis és mégis 75 a vége + nagyon gyorsul.


Tökéleteset ritkán lehet venni, de egy robogó árárból megépítek egy tökéletes példányt.

Az enyém pl 40 volt (nagyon szar állapotban), most kb 80-ban van és soha semmi baja.

2010. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Földúton pl. a simson jóval komfortosabb a robogókat csak aszfaltra tenyésztették ki.

Jók a robogók is de nem annyira szerelhetők házilag mint az "igénytelen" (jó értelemben) simsonok.


Apósomnak is van egy példány, de az elképesztő állapotban van, nyaranta azzal jár fel a szőlősbe (egy robogó, már nem biztos, hogy szeretné), szeptember környékén már teszi is le.


Nem tartósak a robogók, de nem is csoda, mert nem a kommunista időkből való, mikor még minőségire építették az eszközöket.

2010. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!