Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogó is motor?

A robogó is motor?

Figyelt kérdés
A robogós is motorosnak számít?
2010. máj. 21. 12:22
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Tudod mit inkabb megyek robogoval mint egy fustolo szarral a simsonnak sincs semmi koze a motorhoz csak kacagtatjak magukat es szanalmasak az uton olyan mintha biciklivel mennek a robogonak legalabb van szep teste meg minden nem mint a simsonnak...:))
2010. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Apámnak vettem egyszer egy pólót, ez állt rajta:

Értem Én, csak lesz@rom!

Na ez illik ide is :)

2010. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

rossz kimondani de a robogó is motor mivel belsőégésű motor hajta :D de az max városban ill kissebb távokra való ( ezek alól kivétel a tuning rotyogók azok elég jól néznek ki és teljesítménybe sem rosszak :P )amint írták elébb nagymotorosok nemis veszik őket észre .. az csak 1 robogós... énse integetek a robeszosoknak meg se a babettásoknak meg ilyeneknek :D

A simsont meg nemkell ócsárolni azon megtanulhatsz váltani robogón kétlem... szerelni is tudsz kicsit mindíg van rajta csinosítani való :D ( nem arra értem h nem megbízható nekem is van simóm semmi gond vele 26 év több mint 18ezer km 1 tűgörgő csere a blokkban azonkívül semmi)

Ez örök kérdés lett itt mindíg vita lesz... sztem legjobb ha a robogó is motor és hasonló kérdéseket ne tegyetek fel mindíg csak a vita lesz... simsont meg nem bántani :D

2010. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Észrevettétek már hogy mindig támadnak a robogósok?


Úgy néz ki a Simson mint egy bicikli?

Egy robogó meg úgy mint egy roller.

Mire hasonlít jobban egy rendes nagymotor? Biciklire.

Simsonnak motorformája van.


Robogónak szép teste hagyjámáá :D

műanyag szar. Félkézzel letördelem az összeset.

2010. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
2 simson nem megy úgy mint egy gyári robogó xD
2010. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Utolsónál a pont.

A simsonom alig ment, 2 személlyel alig akart elindulni, addig kínlódtam vele hogy el kellett adnom.

A robogóm 2 személlyel is vígan megy, simán lehagyom így is a simsont.

2010. máj. 22. 08:26
 17/43 anonim ***** válasza:
Igazad van kedves kerdezo....
2010. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon szar simót fogtál v béna vagy és nemtudsz elindulni v kamuzol h nem megy 2 személlyel... haveromnak van s51b-je kicsit leharcolt de ketten földúton mentünk 60al!! szal ennyit arról h nem megy 2 személlyel... ja és no tuning
2010. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:53


Honda Tact motorral vizsgáztam segédmotorra. végsebessége nagy nehezen volt 50km/h simó min 60 ennyit erről

2010. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
te is jól tudod, hogy a honda morrini blokkal készül ami nem épp a végsebességről híres, hanem a tartósságról és a kevés fogyasztásról...
2010. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!