Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogó is motor?

A robogó is motor?

Figyelt kérdés
A robogós is motorosnak számít?
2010. máj. 21. 12:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy nem.

De benne van a nevében, kismotor/segédmotor és nem motor.

2010. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a robogó is motornak számít, ha 50 ccm-es akkor M-es jogsival lehet vezetni. De az igazi motorosok nem tartják motornak. =) L/18
2010. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy motor. Előnye, hogy nem kell rá rendszám, csak biztosítás és ha személyautóra van jogsid, robogót is hajthatsz.
2010. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Először talán azt kellene tisztázni, hogy mi az a "motoros"?
2010. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

Az 50 ccm gyorsasági (pl: Aprilia RS50), enduro (pl: Yamaha DT 50), Simson ezek motorok.


Robogó az nem. Az közlekedési eszköz ami arra jó, hogy elmenj vele suliba, boltba, munkába..

2010. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy motor! Ez pont olyan, mint mikor mondja a tudatlan, hogy a sikló az nem kígyó. Az nem is igazi motoros, aki nem tiszteli ugyanúgy a kisebbet is. Általában ez az "újgazdag" kategória, aki első motorjaként vesz egy hayabusát vagy egy intrudert, mert azon milyen jól nézek ki és az első kanyarban eldobja a gépet...
2010. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
45%
Persze hogy motor az elso es az 5odik valaszolo nem tudjadk mi a motor es annyi kozuk van hozza hogy semmi...es a simson sem motor hanem egy fos...ami fustol mint a franc es nem is meyg...az motor ne rohogtess...:))
2010. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Pl. a Simson az motor! De egy robogós ne akarjon motoros felvonulásokon beállni a sorba, vagy egyenrangú lenni egy mocival (legyen az bármi, ami nem robogó)!!!

Hidd el nekem, hogy a nagy motorosok nem kimondottan szeretik a "pizzafutárokat" ;)

2010. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan, mint mikor a kisegér keménykedik, hogy bever mindenkinek, az oroszlán meg röhög szerencsétlen kreténen :)
2010. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Én már álltam be Harley Davidson találkozón a felvonulásba :D


A közepén mentem és tök jó fejek voltak integettek meg minden.

(tuningolt Simsonnal voltam)

2010. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!