Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsont vagy robogót vennél?

Simsont vagy robogót vennél?

Figyelt kérdés
Érveket és ellenérveket szeretnék kérni. Melyik miért jó , melyiknek milyen előnye van a másikkal szemben? Ha lehet ne legyetek elfogultak a sajátotokkal szemben , hanem írjátok le hogy mik lehetnek az esetleges hibák! Előre is köszönöm! :)
2010. máj. 10. 17:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem Aprilia Scarabeo típúsú robogóm van és tuti, hogy nem cserélném le egy simsonra. Az én robogómon annyi, hogy van egy sportkipufogó és kb 85 km/h a végsebessége és ezek mellett nagyon jól gyorsul.
2010. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kinek mi.

Ez csupán ízlés kérdése.

De nekem Robogóm van:

És ,hogy miért?

Mert 17 éves vagyok és szolis ,kigyurt ,divatb'zi.Röviden

És nekem egy szép ,esztétikus robogó áll jól.

Sokkal modernebb,vagány külső.

Tulajdonképpen nekem ennyi

2010. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egy jó állapotban lévő robogó egyenlgetesseb ad le telyesitményt és jobban is bírja a strapát hidjétek el. Naponta javítok motorokat... ismerem őket... én nem vennék már Simót, pedig én is azzal kezdtem.
2010. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Simóval kezdtem de nekem is robogóm van már. A Simsonnal voltak gondok, főleg a tömítések voltak szarok, de volt több gondja is, és amikor már rengeteget ráköltöttem és még akkor se volt az igazi, na akkor eladtam, olcsóbban adtam mint amennyiért vettem csak vigyék, el is vitték egy hét alatt.

Vettem egy Malaguti F12-t ami sokkal jobban gyorsul és 80-at megy. A lámpáknál úgy kilő hogy nincs olyan autó ami meg tudná előzni 60-as sebességhatáron belül.

2-szer annyiba került mint a Szimó de sokkal jobban megy és fele annyi idős sincs.

2010. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

13:29


Az azért érdekes, hogy ide azt írod hogy csak sportkipuffogós a Scarabeód és így megy 85-öt, máshova meg azt írod hogy 70-es hengerszett meg minden..


érdekes..


Egyébként nem megy az gyári motorral sportkipuffal 75-öt se, csak az óra csal.

Higyj nekem ez így van

2010. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
meg kell cáfoljalak, gyári henger, gyári szívórendszer, gianelli reverse, gyári kihajtás, 82 es végsebesség, 7.3 le fékpadon mérva. Malaguti F12 ;)
2010. máj. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát ja Mala F12 megy annyit gyárilag de az SPORTROBOGÓ, a szkárábeó meg boltbajárós :D
2010. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ugyan az az erőforrsá hajtja mindkettőt, annyi különbség a scara gondolom léghűtéses.
2010. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Bocsi azt elfelejtettem írni, hogy egy 70es henger is van a Scarabeóban:D

Amúgy léghűtéses a gép. És tényleg kegyetlen jól megy. Több tuningot nem is akarok bele. Bőven elég a 70es henger meg a Gianelli sportkipufogó. És a nagy kerekek nagyon jók ezekre a magyar utakra.

2010. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hali!Én egyik kategóriába se tartozok,de most nyáron fogok egy simsont venni.Én azért döntöttem mellette mert és szeretnék megtanulni motorozni.
2011. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!