Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ne lenne jó első autónak...

Miért ne lenne jó első autónak BMW F10 annak akinek van rá pénze?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy első autónak nem ilyet kéne de ha meg tudom fizetni miért lenne baj? Amúgy 530xd re gondoltam (ha úgy tetszik 530d xDrive). Volt már régebben ötösünk igaz az F10 525d volt ami akkor még 6 hengerrel bírt. Egyszóval megszoktam a dízel BMW-t és nagyon kényelmes plusz az üléspozíciója is megfelelő (legalábbis nekem). Gondolom aki szerint nem jó kezdő autónak az csak az ára miatt mondja. 20/f

2016. nov. 10. 12:36
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nyilván máshol is kérdezősködtem már nem csak itt. Nem szoktam ide írni ezért gondoltam írok. Nem volt itt gyakorin tapasztalatom de úgy tűnik ha gazdagabb vagy beszólnak hiába kérdezel komolyan (1-2 kivétellel). DE MEGKAPTAM A VÁLASZT: Tényleg csak az a baj, vele hogy drága. Gondoltam a szerelőktől és néhány F10 tulajtól kapott válasz után itt is kapok valamit ami nem provokáció de kb csak az jött. De ez a Veterán Vas nevű jól mutatja, hogy itt nem válaszolnak ha gazdag családból jössz pedig az oldal nem írta, hogy őket csak provokálás érheti.
2016. nov. 10. 13:49
 22/31 anonim ***** válasza:
Te provokálsz, te szerencsétlen! Senkit nem érdekel, hogy gazdag családból származol-e. De a kérdést mi a fenének tetted fel? Már az felért egy provokálással. Azt azért ugye tudod, hogy a hozzád hasonló gazdag papa gyerekei egy igen szűk réteget képeznek és az ilyen problémájuk világgá kürtölésétől nem is lesznek szimpatikusabbak?
2016. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

Ne érdekeljen ki mit mond!

Nekem csak "sima" E36 van.

5 literes motor van benne, minden papírral elintézve.

Turbó is van rárakva.

Ahol bemérettem szervízben 550 Le dobott ki a gép.

Igazából vehettem volna zsír új BMW6 ot is, de szeretem a régebbi kocsikat.

Mikor ezt az E36 kocsit megláttam, tudtam kell nekem.

Utána már csak olyan szervíz kellett ami átépíti, megcsinálja a papírmunkát, és lehet is élvezni.

Amúgy rendszeresen meg dobok zabot a lovaknak a körúton.

Általában sportmotorosok szoktak leállni velem gyorsulni, sima luxus kocsikat, meg sportkocsikat úgy ott hagyom hogy van mikor a csávó kettesbe sem tud felváltani, már nem is látja hol vagyok.

mire minden megvolt 8 mikulás volt az árcédulán:)

2016. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
utolsó: ugyan nyilván nem igaz, amit írsz, de az kit érdekel, hogy a körúton hogy gyorsulsz? attól vagy vagány? Ez tökéletesen példázza, miért tartják itthon suttyónak a BMW-seket. (pedig messze nem mindegyik az)
2016. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

Utolsó, igen sok irigyem van, ezek szerint te csak olvastad hogy van ilyen kocsim, de még így is epekedsz egy kicsit.

Érthető.

Nem mindennapi a kocsi megjelenésre.

Általában már messziről észre szokták venni a belvárosban, metálszürke, nagy hátsó gumikkal, gyönyörű felnikkel.

Sokszor szokták fényképezni is, főleg a blaha és nyugati között, ha valahol pirosat kapok.

Amúgy nem szoktam adni mások véleményére, a kocsi saját szórakozásomra készült.

És hogy lásd nem csak nekem van ilyen, bmw találkozón sok ilyen átépített E36 -ot láttam.

Volt még ettől durvább is, de azt le sem írom, mert arra már nem is tudom mit írnál.

2016. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Kérlek írj még ez e36-ról!made my day!!
2016. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Megmondjam, mit írok? Pont leszarom az össze ilyen BMW találkozós kotlát. Én az autót főleg arra használom, hogy elmenjek vele dolgozni. Erre bőven megteszi a sokéves kis benzines olasz kocsim. Ha hétvégén hosszabb útra megyek, arra van egy nagyobb méretú járművem. Hobbi célra pedig egy ritka, de gyári állapotú, sorszámozott autóm. Fotózni meg örülök, ha a versenyeken fotóznak, a céldobogón. Nem, nem vagyok irigy az E36-osodra, ha 1000 lóerő lenne, akkor sem. és nem, nem érdekelnek azok a csajok sem, akik erre buknak. Amúgy feltehetsz egy képet a szép autódról, ha már ilyen büszke vagy rá.
2016. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Nézegess képeket bmw találkozókról, pár ilyenen megfordultam, és a kocsi is ki volt állítva.:)

Szép napot, aszfaltcowboy:)

2016. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
biztosan nézegetek képeket az ilyen találkozókról. hülyegyerek.
2016. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 veterán vas ***** válasza:

Az azért érdekelne, hogy mik alapján ítéled meg az anyagi helyzetemet? Honnan tudod, hogy milyen márkájú és milyen értékű autóim voltak-vannak?

A kérdésed feltevésekor (három órával ezelőtt) még a saját autód megvásárlásával kapcsolatban is bizonytalan voltál, most pedig már mások anyagi helyzetével is tisztában vagy?

Látod milyen gyorsan tanulsz itt a gyakorikérdéseken? ;)

2016. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!