Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftről vélemény?...

Suzuki Swiftről vélemény? Első autónak jó?

Figyelt kérdés

A lényeg nem sokára leteszem a jogsit és nagyapám odaadja ezt a kocsiját nekem.Nektek mi a véleményetek a Suzukikról és milyen lenne első autónak?

Egy osztálytársam kiröhögött,bár nekem az a véleményem nagyon nagylelkű a nagyapám és nagyon örülnék neki hogy ezen szerezzek kellő rutint és mindenképp megbecsülném az emberek véleményétől függően.


2016. nov. 7. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó!
2016. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az osztalytarsad csak irigy. Elso autonak teljesen megfelel a Suzuki, egyszeru auto, viszonylag jol vezetheto. Karambolozni ne nagyon karambolozz vele, mert nem tul eros a passziv vedelme.
2016. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

El kell dönteni, hogy másoknak vagy magadnak akarsz megfelelni.


Ha az osztálytársad kiröhögött akkor szerintem vegyél inkább egy vadonatúj Lexust, mert az autó, olyan technológiával rendelkezik amivel egy Swift nem sőt még az osztálytársad is jobban barátkozna veled, mivel egy társadalmi pozíciót tölt be az autó.


Ha viszont nem érdekel, hogy ki mit mond, nem adsz idegen emberek véleményére akkor megbecsülöd nagypapád autóját sőt még meg is köszönöd neki, hogy lehetőséget ad.


Hidd el, én tudom milyen Swiftesnek lenni egy osztályba, folyamatosan kapom a megalázásokat, hogy " he' mingggyárt szétesik az a romhalmaz" " papírautó, meg fogsz benne dögleni" " indult reggel az autód?"

De érdekesség amikor osztálykirándulásra megyünk és én el tudok menni Suzukival oda ők meg buszoznak, majd elisszák a pénzük, vagy épp nem akarnak köteni buszra mindjárt jó vagyok, hogy " vigyél haza lécccci" ilyenkor jó azt mondani, hogy " amúgy se ülnél bele Swiftbe, nem égetlek".


Igazából ha figyelsz az olaj,szíj és szűrök mög' a rozsdafoltokra egy hálás kis járgány, csak tankolni kell.


Az ilyen nagyképű osztálytársakkal meg ne foglalkozz. Lehet, hogy neki Mercit vesz a "fater" de Te akkor is gondolj arra, hogy egy igazán hálás kis járgány sofőrje vagy.


Mielőtt bajom esne, Merci,BMW, és az egyéb autók ha ugyan úgy karban vannak tartva szintúgy hálás autók, nem akarom emelni a Swift érdemét se rontani sőt egyik márkát se, csupán csak a Suzuki nyújtotta pozitív csalódásomat írtam le.

2016. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első fél-1 év az élvezet úgy is.

Úgy se az fog érdekelni,hogy 180-at menjen 3-ba ...

"Igénytelen autó" ,elvan olaj-és szűrő cserékkel ,ha pedig más "baja" az pedig közel filléres.

2016. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne az oszt társad aki kiröhögök milyen autót vett MAGÁNAK ? Engem is leszoltak amikor megvettem az opelemet mert az apja alá nyomot egy skoda superB-t csak a különbség az volt hogy én fél évig meloztam a kocsimért ő meg csak pislogot egyet és megkapta . Na most szerinted melyikünk értékelte jobban a kocsiját és vigyázott rá ? Az szóljon be maximum aki önerőből jobbat hozott össze minden segítség nélkül (vagyis én így vagyok vele)
2016. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a fizetésemből tettem le a jogsit 21 évesen, és magamnak vettem autót. Egy Marutit. Annyira boldog voltam, hogy nekem saját kocsim van, hogy azt elmondani nem akarom. AZtán amikor sok volt a szmogriadó Pesten, és nem tudtam közlekedni vele, meg sokat kellett költeni rá, lecseréltük. 4 éve Swiftem van, nagyon szeretem, mert igénytelen jószág. Sok km-t vezetek, és jó, hogy MINDIG indul. Tehát megbízható.


Én azokat röhögném ki, akinek az számít, mivel járok. Ne kocsi alapján ítélkezzen valaki. Aki meg ezt teszi, az annyit is ér, és örülnék, ha messziről elkerülne...

2016. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te jó isten.. Normális emberek élnek még? Megbecsülöd a swiftet amit nagypapád ad és nem egy 700.000-es BMW kell, mert az "luxus"? El se hiszem.
2016. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!