Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neki mentem ma egy autónak...

Neki mentem ma egy autónak miközben parkoltam, ki viszont nem volt ott a tulaja, nálam pedig nem volt semmilyen papír. Többi lent?

Figyelt kérdés
Hazamentem, hogy tudjak ott hagyni neki egy telefonszámot, viszont mire visszaértem már nem volt ott. Mi ilyenkor a teendő? Lehet nagyobb gondom belőle?

2016. nov. 3. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy par kerdessel lentebb eppen itt irta valaki hogy levertek a smartjat....te voltal az?
2016. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. nov. 3. 12:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet gondod belőle, ha valaki látott és megjegyezte a rendszámot, vagy kamera van a parkolóban.
2016. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De mit tudnék csinálni?
2016. nov. 3. 14:00
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Miért kellett hazamennek? Nem tudod a saját telefonszámot?! Azt ne mondd, hogy nem volt tollas mert tokonszurom magam...
2016. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Képzeld nem volt nálam toll. Az eset után vártam is miután nem jött senki, hazaugrottam, hogy tudjak ott hagyni papírt.
2016. nov. 3. 14:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Rendszamot megjegyezted?
2016. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Annyira stresszhelyzetbe voltam, hogy nem jutott ilyen az eszembe.
2016. nov. 3. 16:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Menj be a rendőrségre, mond el a sztoridat, ha az, akibe belementél bejelentette, akkor összepárosítanak titeket.
2016. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a történetben valami nagyon nem stimmel...olyasmit írsz, hogy nagyon stresszeltél..miért? totálkárosra nyomtad a másik autót?


azontúl hazamentél..mert nem volt nálad írószerszám(sem)...akkor valószínű, hogy nem is fényképeztél, mert miért is? legalább meglenne a rendszám, és később tudod bizonyítani, hogy a másik felét nem te törted össze.


szóval? hogyisvanez?

2016. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!