Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neki mentem ma egy autónak...

Neki mentem ma egy autónak miközben parkoltam, ki viszont nem volt ott a tulaja, nálam pedig nem volt semmilyen papír. Többi lent?

Figyelt kérdés
Hazamentem, hogy tudjak ott hagyni neki egy telefonszámot, viszont mire visszaértem már nem volt ott. Mi ilyenkor a teendő? Lehet nagyobb gondom belőle?

2016. nov. 3. 12:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy stresszeltem, nem húztam meg még autót. Akkor meg nem úgy gondolkozik az ember.
2016. nov. 3. 18:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nő vagy.
2016. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mikor neki mentel megalltal, kiszalltal megnezni vagy atfutott az agyadon, hogy ugysincs tollam es gyorsan hazamentel?

Szinere, tipusara, markara emlekszel?


Okostelo nincs nalad, hogy ilyenkor fotozhass?

En meg az okostelok idejeben is a mai napig tartok a kocsiban egy egyszerhasznalatos-eldobhatos fenykepezot, mert ha pont akkor merul le/romlik el a telo, amikor fotozni kell vele, a kis geppel tudjak bizonyitekokat csinalni.


Nagyobb gondod max a lelkiisermeret furdalasod, amivel majd megtanulsz elni. Es probalj a hibabol tanulni, hogy maskor ilyen ne forduljon elo. Legyen a kesztyutartoban toll, papir, elemlampa, stb...

2016. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!