Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fekvo rendor utan fura hangja...

Fekvo rendor utan fura hangja van az autonak?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem es egy picit nagyobb sebeseggel mentem at egy "fekvorendoron" mint kellett volna.

Utana olyan hangja lett az autonak mintha defektem lenne. Megalltam a benzinkuton hogy megnezzem, de nem defekt volt.

Mi tortenhetett?


2016. okt. 31. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Milyen autóról van szó? Am én is rühellem a fekvőrendőröket. Mert aki akar úgy is hajt gyorsan utána. Visszatartó ereje nem sok van. A kárt meg ilyenkor nem tudod kin leverni.....
2016. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

BMW, mar 15 eves de nem volt vele eddig baj, mert rendszeresen vittem szervizbe stb..

Talan E328? nem nagyon tudom..

2016. okt. 31. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek a BMWkhez... Audim van.... Így sajna nem tudom. Hülyeséget meg nem akarok írni. :/
2016. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod, hogy milyen autót vezetsz? Ilyet sem hallottam még :)

Csápossal fel kell emelni az autót és megnézni, hogy mi lehet a baja. Honnan jön a hang?

2016. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a vezeto ules felol de azt nem tudom pontosan hogy elolrol vagy hatulrol
2016. okt. 31. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Létezik, hogy egy 328-as BMW-t hajt, de nem is tudja pontosan, hogy miben ül? :o
2016. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megnezztem 328i BMW.

Szoval egy csavar volt, masnap reggelre leengedet az egyik kerek.

2016. nov. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!