Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ne lenne jó első autónak...

Miért ne lenne jó első autónak BMW F10 annak akinek van rá pénze?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy első autónak nem ilyet kéne de ha meg tudom fizetni miért lenne baj? Amúgy 530xd re gondoltam (ha úgy tetszik 530d xDrive). Volt már régebben ötösünk igaz az F10 525d volt ami akkor még 6 hengerrel bírt. Egyszóval megszoktam a dízel BMW-t és nagyon kényelmes plusz az üléspozíciója is megfelelő (legalábbis nekem). Gondolom aki szerint nem jó kezdő autónak az csak az ára miatt mondja. 20/f

2016. nov. 10. 12:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Akinek 20evesen telik ilyen autora az nem itt a gyakorin fog nekiallni kerdezgetni!
2016. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Mért ne kérdezhetném meg itt? Tilos? Itt aki gazdagabb azt csak lehurrogják?
2016. nov. 10. 13:08
 13/31 anonim ***** válasza:

kérdező, ha van rá pénzed, vegyél. Lehet villogni vele, mert nyilván azért akarsz ilyet. Ez nem baj, van egy olyan réteg, ahol a menőséget többek közt ez is jelenti.

Ha normálisan közlekedsz vele, nem töröd össze. A fenntartása is szülői segítséggel megy majd? Mert akkor hajrá.

Az, hogy megszoktad a dízel BMW-t egy fellengzős és rossz duma, mert abban max csak ültél, de egy centit sem vezetted. Mit szoktál volna meg rajta?

2016. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Öcsém, nem vagy te gazdagabb, max apád. Ha neked kéne megkeresned az árát, máshogy néznéd a világot, de szerencsés vagy és alád tették. Ne lamentálj, vedd meg és kész.
2016. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem én kerestem de az én pénzem. Abban is igazatok van, hogy menőzésből venném meg. De abban nem, hogy kamu a kérdés. Bár lehet, hogy rossz ötlet volt gyakorira írni. Sajnálom ti nyilván nem szoktatok hozzá a drágább kocsikhoz és felkavart ez titeket.
2016. nov. 10. 13:18
 16/31 A kérdező kommentje:
1 komment jött ami nem beszólás ami 0% lett. Ez a Veterán Vas is lehurrogja azt akinek drágább autóra futja nyilván azzal rendes akinek csak olyan szarra futja mint neki.
2016. nov. 10. 13:23
 17/31 veterán vas ***** válasza:

Természetesen elhisszük, hogy Apa adott pénzt és abból veszel magamnak egy bömbölit. Azt is megértjük, hogy ezt a sztorit, a gyakorikérdések.hu oldalán osztod meg, rosszindulatú pitiáner csóró emberekkel, akik még álmaikban sem mernek egy F10-re gondolni.

Ez így egy teljesen korrekt és hihető történet!

(5 évesek között, az oviban)



Na de Te -állítólag- 20 éves vagy. ;)

2016. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Abban azért ne legyél biztos, hogy bárkit is felkavar a kérdésed. magadról állítasz ki bizonytványt, aki irigy, az meg irigy és kész. Szerintem elég normális válaszokat kaptál a provokatív kérdésedre. Azt meg továbbra is mondom, hogy ugyan a te pénzed, de nem tettél érte semmit, vagyis fogalmad sincs a pénz értékéről. Ha szerencsés vagy, soha nem is kell foglalkoznod vele. Ha nincs, akkor egyszeri alkalom volt. Ennyi.
2016. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Igy latom a penzen kivul meg egy valami van...arc!...csak azt tudnam mire....
2016. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Azért nem lenne jó,mert nem tanulsz meg vezetni az ilyen modern,túlelektronikázott,vezetéssegítő rendszeres autókon.


Majd ha benned van pár száz ezer km egy olyan autóban,ahol te vagy az ABS,a fékasszisztens,te kapcsolod és állítod a fényszórót,te választod meg a kanyarban/lejtmenetben a fokozatot,te vagy a menetstabilizátort,és még lehet sorolni órákig.


Persze senki se tiltja hogy friss jogsival ilyen autóval kezdj,csak akkor vedd tudomásul,hogy te nem tudsz vezetni,mert egy F10-el közlekedni,nem vezetési tudás.

2016. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!