Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ne lenne jó első autónak...

Miért ne lenne jó első autónak BMW F10 annak akinek van rá pénze?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy első autónak nem ilyet kéne de ha meg tudom fizetni miért lenne baj? Amúgy 530xd re gondoltam (ha úgy tetszik 530d xDrive). Volt már régebben ötösünk igaz az F10 525d volt ami akkor még 6 hengerrel bírt. Egyszóval megszoktam a dízel BMW-t és nagyon kényelmes plusz az üléspozíciója is megfelelő (legalábbis nekem). Gondolom aki szerint nem jó kezdő autónak az csak az ára miatt mondja. 20/f

2016. nov. 10. 12:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az ára miatt is. Össze fogod törni, nem totálkárosra, de itt egy felnit vágsz a járdaszegélynek, ott egy oszlopnak ütközöl tolatáskor, egy karcolás, egy horpadás... pazarlás, de ez a te dolgod. A másik viszont az "ifjonti hév" hogy szépen nevezzem, amikor egymás pötsét méricskélitek az utakon, és teljes gázzal lőttôk ki, mert miért ne.
2016. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 veterán vas ***** válasza:
100%
Tökéletesen igazad van, 20 évesen az ember mi másért venne meg egy F10-est, ha nem az "üléspozíciójáért"? :D
2016. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Azt, hogy kényelmes csak egy érvként írtam le az üléspozíciót meg azért mert amikkor apa megvette az megfogott benne. Amúgy miért kéne összetörni feltétlenül? Ezt nem értem.
2016. nov. 10. 12:51
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
És még is ki tudja komolyan venni a 20 éves kissrácot aki most készül legalább 7 millás autót venni? Annyira valószerű ezt a kérdést feltenni csütörtök fél 1-kor. :D Állítom te is vmi kva unalmas marketing órán csücsülsz itt az egyetemen, mint én.
2016. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

" mert amikkor apa megvette "


Ja hát ha te ilyen majd apu megveszi fiúcska vagy,akkor mindegy is!Sőt én be sem érném egy szutyok 5-össel!7-est vennék...abból is long-ot!


A karcokról meg letolatasrol meg csak annyit,hogy azert mert can jogositvany a kezedben,ne hogy azt hidd hoy vezetni is tudsz!

Illetve ezek olyan dolgok hogy barmikor,akar akaratodon kivul is bekovetkezhetnek....de persze arra az esetre ugyis ott van apa meg a penztarcaja!

2016. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
22%

Sok 18-20 évesnek van akár drágább autója is.

És igen, szerintem is hülyeség ez, hogy garantáltan összetöri. Már miért törné hamarabb össze, mint mondjuk egy Swiftet? És igen, az üléspozíció a BMW-ben az egyik legjobb (magas embereknek), és szerintem is nagyon fontos, elvégre nagyban befolyásolja, hogy hogy érzed magad az autóban.

2016. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Tévedsz van rá pénzem igaz azt kaptam. Ha neked álom attól még nem beszólni kellene rögtön. Amúgy miért akad ki valaki az időn? Talán délután 1 kor nem annyi pénzem van mint 4 kor lenne?
2016. nov. 10. 13:01
 8/31 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm a válaszát.
2016. nov. 10. 13:03
 9/31 veterán vas ***** válasza:
100%

Hagyjuk a vakítást, ha lenne pénzed egy ilyen autóra, bizonyára már régen megvetted volna.

Mivel nincs lóvé, marad a filozofálgatás. ;)

2016. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy miért kéne összetörni feltétlenül? Ezt nem értem."

Egyikőtök sem érti. Először még is óvatosak vagytok, tudatában annak, hogy nincs tapasztalatotok, na de 6 hónap-1 év múltán az égig érő öntudat miatt olyan szarvashibákat csináltok, hogy az ember csak fogja a fejét. Nem baj srác, én nem foglak győzködni. Arra figyelj, hogy lehetőleg másnak ne okozz se anyagi, se egyéb kárt, a többi a te dolgod.

2016. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!