Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti megvennétek ezt az autót?

Ti megvennétek ezt az autót?

Figyelt kérdés
Fiat punto2 1,2 16v 2001. 145000km. Egy ismerős idős emberé első gazdája,végig garázsban állt garantált km. Viszont sokat jártak vele kiskertbe földesúton használva. Ez látszik is rajta meg van 1 2 kisebb horpadás karcok meg a kárpitok is elég kopottak a cuccolástól.400000 fix az ára. Motorja szépen jár a küszöbön 1 2 kissebb hólyagosodás azonkívül máshol korróziómentes. Ezért a pénzért idegentől se kapok szerintem sokkal jobbat inkább talább rosszabbat. Lehet máshol visszapörgetett kigitteltet kapok ...Ti megvennétek a helyemben? Meg az mennyire gáz,hogy hetente kb 10km-et mentek vele földesútszerű úton?
2016. szept. 14. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem már ne vegyél olyat amiben nincs klíma. Klímás légzsákosat nézzél. Hidd el, megéri.
2016. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A punto nem terepjáró, nem tesz neki jót sem a földút sem a por. Nekem ilyen előélettel nem kellene.
2016. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ilyen gyenge kocsit nem
2016. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!