Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti megvennétek ezt az autót?

Ti megvennétek ezt az autót?

Figyelt kérdés

Citroen Xsara 1.4, 2000-es évjárat, 200000 km, friss műszaki, 220 ezer ft. Szedán.

Normálisan néz ki, működik, kisebb karcolások vannak rajta.

Kuplung rendszer tavasszal lett cserélve.

Megéri?

Szerelő nem látta, amennyire én meg tudom ítélni rendben van ( semennyire sem értek hozzá, de nem húz, nem zörög, nem lötyög, nem folyik semmi belőle)


Mennyit kell ráköltenem azonnal szerintetek? Kb? Vezérlés, olaj, ilyenekre gondolok, a külső része marad.

Hogy jövök rá, ha esetleg vissza van tekerve az órája?

Mit nézzek meg vagy mire kérdezzek rá mindenképp?


Tudom, hogy olcsó kocsi, sokat nem várok, de nekem sokáig tartott összes pótolni az árát,nem akarom magam megszivatni.

Nagyon köszönöm ha segítesz!



2016. szept. 8. 12:05
1 2 3
 1/26 anonymus950 ***** válasza:
90%
Ez a velemenyem: Tul olcsó.
2016. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Johnny Bravo ***** válasza:
8%

"nem akarom magam megszivatni."


Akkor ne lassan 20 eves franciat vegyel!

2016. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

De ez még a régi kasztnis ám! Használtautón van jópár ilyen 200 -250 között, de tény, hogy az alja az árnak itt van.

Magánszemélytől vennénk amúgy, magyar a kocsi.

2016. szept. 8. 12:17
 4/26 A kérdező kommentje:
Erre van keret. Német , vagy japán autó, 5-6 évvel idősebb van ennyiért.
2016. szept. 8. 12:18
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha 220 ezred van vásárlásra, akkor nem fogod tudni fenntartani. Az öreg autókra mindig kell költeni, 40 Ft/km alatt - amiben benne van az üzemanyag, adók, biztosítások, alkatrészek, szervizelések - nem jösz ki.
2016. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

"Erre van keret."


Nem. Nincs rá kereted. Erre a kocsira félévente el fog menni 200-300 forint javítási költség.

Ha össz-vissz 220 000 forintod akkor felejtsd el, mert csak fél évig tudod használni amíg tönkre nem megy.

2016. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Heti 240 km- mennék vele. Havi ezret kb. Benzinnel együtt havi negyvenezret nem okoz gondot kifizetni. Tartalék is van. Az erre van keretet úgy értettem, hogy félmilliót nem akarok most erre ennyit rászánni.
2016. szept. 8. 12:29
 8/26 A kérdező kommentje:
De ennyire rosszak a Xsarák?
2016. szept. 8. 12:30
 9/26 joco5582 ***** válasza:
100%

Miért nem nézed meg a totalcar népitéletet. Saját részről azt mondanám, hogy 500000ft alatt írtó nehéz korrekt autót találni.

Ha ennyi pénzem lenne, inkább Swiftet, Corsát, Polot, Puntot, keresnék.

Szerintem ennyi idősen már azt is kell nézni, hogy mennyit adtak el az adott kocsiból. Minél többet adtak el, annál több bontott alkatrész van és annál kevesebb az új alkatrész ára. A Xsara-ból pont nem adtak el sokat. Aztán azt is érdemes nézni ki fogja javítani. A felsorolt autókat Gézabácsitól, kezdve a sufniműhelyeken át mindenki tudja javítani. A többi típusnál meg lehet, hogy igen lehet hogy nem. Suzukit látott már 100-at de Xsara-ból ez az első. Szerinted mennyire könnyen talál meg egy rejtett hibát?

2016. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a klasszikus dumával jövök:

Ennyi pénzből inkább Swiftet, esetleg Polot, végső esetben Corsákat nézegess.

De komolyan.

Pl. egy swiftnél nincs olyan sok hibalahetőség. Ha nincs lerohadva a küszöb, a motor nincs rommá pusztítva, futómű egyben van, akkor jó eséllyel nem fogja leenni a gatyádat.

Francia autót én sem mernék bevállalni. Drága az alkatrész, sok a hibaforrás, mi kell még...

2016. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!