Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vennék ti megvennétek?

Autót vennék ti megvennétek?

Figyelt kérdés
A főnökmnek van egy 2005 Vw Touran 1.9tdi amit nem használ,mert van egy Audi A6 1.9tdi-je.A Vw csak bent áll a garázsban neki.A lényeg,hogy töbször kérdezte,hogy nem e kell az autó oda adná részletre úgy,hogy a fizuból vonna le 30-35ezret és nem kellene hitelt felvennem.Az autóért 1200.000kér.
2016. szept. 10. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennem meg. Ha barmi baja van az autonak es ervenyesiteni szeretned a garanciat akkor az allasod banhatja.
2016. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok,hogy mi van ha munkahelyt váltanék,vagy esetleg véletlen valamiért összekapnák vele.Amúgy viszonylag jó munkahelyem van és szeretem is,ha ez lényeges.
2016. szept. 10. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a nagylelkűségben van valami csavar.Te nem érzed?Lenne az adás-vételi mellet még egy külön szerződés is ami csak vszeg ,csak neki lenne jó.Te onnan nem szabadulnál könnyen,mert életbe lépne a külön szerződés,pl: a fennmaradó részt egy összegben kéri és még mi más,nuku fizetés emelés,túlórák,+ munkák,nem tudni.Át kellene gondolnod alaposan ezt,mert 4 évig is törlesztheted,és 4 évig teljesen ki vagy szolgáltatva,ha ö úgy akarja.Ez még rosszabb is lehet mint a bank,pedig azok sem piskóták.Én nem kérnék belőle.
2016. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igazatok van nagyon elgondolkodtató!
2016. szept. 11. 00:04
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:
Nem kell a főnöködnek olyan gonosznak lennie mint ahogy leírták, de ettől függetlenül valamilyen szinten az adósa maradsz mindig.
2016. szept. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megnézted valahol mennyiért mennek ezek a kocsik?

Mert én igen, 1.200.000 a piaci ár legalja alatt van...


A többit pedig leírták, még ha jó fej is a főnököd, nem lenne korrekt tartozni neki.


Máskülönben, mennyi önerőd lenne? Mert a teljes vételárat kifizetni havi 30.000rel 3,5 év lenne...

2016. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6# Nem kellene önerő.Az autó tényleg jó állapotban van és az utolsó 5évben 30km-t mentek vele.

Valoszínű felejtős lesz a vétel.

2016. szept. 11. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!