Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti megvennétek ezt az autót?

Ti megvennétek ezt az autót?

Figyelt kérdés
Fiat punto2 1,2 16v 2001. 145000km. Egy ismerős idős emberé első gazdája,végig garázsban állt garantált km. Viszont sokat jártak vele kiskertbe földesúton használva. Ez látszik is rajta meg van 1 2 kisebb horpadás karcok meg a kárpitok is elég kopottak a cuccolástól.400000 fix az ára. Motorja szépen jár a küszöbön 1 2 kissebb hólyagosodás azonkívül máshol korróziómentes. Ezért a pénzért idegentől se kapok szerintem sokkal jobbat inkább talább rosszabbat. Lehet máshol visszapörgetett kigitteltet kapok ...Ti megvennétek a helyemben? Meg az mennyire gáz,hogy hetente kb 10km-et mentek vele földesútszerű úton?
2016. szept. 14. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát,vinnék magammal egy szerelőt,hogy nézze meg tüzetesebben,hogy az esztétikai hibákon kívül nincs-e más.

De megvenném,mert mégis csak ismerős, ahogyan írtad is.

2016. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez szerintem abszolút nem jó ár. 2010-ben 2001-es fapados Astra F-et (100 ezer kilométer, sérülésmentes, belső kárpit is szép, de már pár helyen fényezést picit felpúposította a rozsda) adtam el szerviznek 300 ezerért.
2016. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Johnny Bravo ***** válasza:
Ha noncs szetrohadva az alja ennyoert jo vetel lehet
2016. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy nagyon draga de ennyiert azert talalsz jobbat is.


A masik hogy a fiatoknak nagyon gyenge a futomuve, ha foldes / rossz uton hasznaltak akkor eselyes hogy cserelned kell benne nehany alaktreszt, ami koltseggel egyutt lehet hogy lesz meg egy szazas.

2016. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Látni kéne élőben, de a piaci ára nagyjából ilyen körül van. A 80 lovas motor is elég ritka, a legtöbben az alap 60-as van.


Egy F Astrát meg ne hasonlítgassunk már a 2-es Puntohoz, mert fényévekkel van csak lemaradva tőle..

2016. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Motort kéne meghallgatni elsődlegesen, meg megnézni, hogy akksi, folyadékok mikor kerültek bele utoljára. Én csak akkor venném meg, ha ezek tényleg mind rendben vannak - 400.000-ért a kopott kárpit annyira már nem vonzó. Földút nem jelenthet nagy problémát, ha nem rallyzott vele a kisöreg.
2016. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, jól hangzik ez a nyugdíjas tulajtól, megkímélve, de össze vissza van horpadva, akkor nyilván nem tud vezetni, ki tudja mennyire van megölve a kocsi, és hogyan volt szervizelve
2016. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rozsdamentes az tény az alja is szép csak a küszöb meg lett nyomva azért van kis hólyagosodás. Erő van benne nem füstöl hidegen sem. És a 80Le-s motor van benne.
2016. szept. 14. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:
a kérdés, klímás, vagy sem? Ha van benne, megéri nagyon. Ha nincs, akkor én meggondolnám.
2016. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nincs benne sajna.
2016. szept. 14. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!