Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Francia, Olasz autókat csak...

Francia, Olasz autókat csak én nem merek beválalni? Ezt sok embertől hallom hogy ne mert Francia vagy Olasz de mégis rengeteget látok az utakon.

Figyelt kérdés
Szépek meg minden meg tetszenek is de amikor sok ismerőstől hallom a sok hülye elektromos hibákat hogy ez és ez miatt nem idult be a kocsi és álltak meg vele az azért elgondolkoztató. Nyilván ezek sok dologtól függenek meg hogyan használta az előző tulaj de ugyanolyan korú német astrám soha nem hagyott cserben pedig nincs kímélve. Sok Suzuki népautó és jön megy semmi panasz rájuk. Akkor most hogy van ez? Vélemények tapasztalatok? Neked milyen Francia, olasz kocsid van?
2016. szept. 4. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nem egy vicc, hogy a Fiatoknál ezeknek a kilóméteres műanyagoknak a végén van a gyujtógyertya a motorblokk közepébe?

Hogy a tökömbe lehet így megtervezni egy motort...

2016. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De itt a másik tapasztalat :D

Lada szerelés :D Klasszikus!


https://www.youtube.com/watch?v=kqBO9awXEs0

2016. szept. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én németautós vagyok, de nyugodt szívvel vennék olasz és francia autót is. A legtöbb fikázás csak urban legend, egészen megbízhatóak a Renaultok, Peugeotok, Fiatok, meg az összes többi is. Egy dolog miatt nem veszem őket: egyszerűen nem tetszenek, illetve az üléspozíciót utálom bennük. Ennyi.
2016. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Én Fiaton tanultam, mikor megkérdeztem, mennyire jó, csak annyi mondott az oktató, hogy az olaszoknál annyira sporolósok, hogy a fém alkatrészeket, műanyagból csinálják.

A kuplungkinyomó csapágyat is, így 40 ezer után meghalt. Vett egy után gyártottat, aminek fémből volt és még 200 ezer km után se volt baja.

Szomszédnak 10 éves lett a Renulat-ja, teljes szervokormány csere. De ő csak annyit mondott erre, hogy ez normális 140 ezer km után. Apámnak 10 éves a Skoda Octáviája, 450 ezer km-rel. Ott kerékcsapágyat kellett cserélni, meg egy lengés csillapítot, a kötelező olaj, és vezérlés cserén kívül.

Ott viszont rossz helyen van a légzsák visszajelző vezeték, és néha ha hátra tolja az ülést elvágja.

Én most voltam olajcserén, a szerelmőnél ott ált egy Fiat Multipla, azt hittem 20 éves, mert szét volt rohadva az alja. A szerelő közölte, hogy még nincs 10 éves az autó.

Nekem japán autóm van, ami köztudottan rohad, mégis 4-5 évet letagadhatna a 11 évéből, a multipla láttán. Egy helyen rozsdásodott, de ott lejött a festék. Azóta le lett csiszolva, és festve.

2016. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem francia autóm van (Megane 2) és alapvetően elégedett vagyok vele, három év alatt komoly baja nem volt. Két borzasztó idegesítő, elektronikai dolgot kivéve:


1. Önálló életre kelt az egyik hátsó ablakom. Spontán lehúzta magát, vagy éppen nem állt meg a felhúzásnál és az emelőmotor csak kattogott, ahogy az ajtókeretbe próbálta nyomni az ablakot. Hol a sofőrnél található ablakemelő gombra, hol a központi, négy ablakot egyszerre fel-lehúzó gomba, hol a hátsó ülésnél található gombra nem reagált, mikor hogy tartotta kedve.


2. Kulcskártya kontakthibás lett, csak nevetséges trükkökkel lehetett elindítani az autót, amíg jó drágán újat nem csináltattam.


Szóval az én autóm sajnos nem tudott rácáfolni a sztereotípiára, bár ettől még nem utálom.

2016. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt Renault 19 1.9 d szerettem és most 2002évj Renault Laguna 1.9dci ezt meg imádom!Lényeg a megfelelő karbantartás és a minőségi alkatrészek.Soha nem robbantam le egyikkel sem.A Lagunának az óriási hibája az volt,hogy kiégett néhány kapcsolónak az "izzója" ,be ledesítettem az összeset és már örök élet plusz egy nap! :)
2016. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!