Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy nap alatt lemerül az autó...

Egy nap alatt lemerül az autó akksi!?

Figyelt kérdés

Volt villamossági szervizben, azt mondták semmi fogyasztó nem szopja le az áramot, generátor szépen tölt. Ezt én is tapasztaltam, multiméterrel mostanság folyamatosan nézem!


Augusztusban kaptam egy új akkut a budapesti Avalon service-től, mert egy nyári napon nem indult a kocsi. Gyorsan forgatta az önindítót de nem röffent be. Erre azt mondták zárlatos az akksi, csere lett a vége.


Később ugyanezt eljátszotta, máshová vitték, és vezérműtengely jeladóval megoldódott. Azóta ez nem jelentkezett.


Az új Bosch akksi lenne a szar?


Köszönöm hogy elolvastad! :)



2016. jan. 19. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lefogadnám hogy Opel tulaj vagy!:-)
2016. jan. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És az új aksi forgatja a motort?
2016. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem opel, hanem Ford :) - amerikai :)


Forgatja, de egy nap állás után, ilyen ilyen ilyen ilyen gyenge hanggal! Csak nagy nehezen röffen be!

2016. jan. 20. 12:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem az akkuval van ott a gond szerintem akkor.
2016. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy férfi hogy lehet ennyire "analfabéka" :D az autójához.. Már bocsáss meg, de tényleg, mert nem sértésnek szántam.. De ha nem tudsz valamit minimum utánanézel. :D
2016. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!