Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy nap alatt lemerül az autó...

Egy nap alatt lemerül az autó akksi!?

Figyelt kérdés

Volt villamossági szervizben, azt mondták semmi fogyasztó nem szopja le az áramot, generátor szépen tölt. Ezt én is tapasztaltam, multiméterrel mostanság folyamatosan nézem!


Augusztusban kaptam egy új akkut a budapesti Avalon service-től, mert egy nyári napon nem indult a kocsi. Gyorsan forgatta az önindítót de nem röffent be. Erre azt mondták zárlatos az akksi, csere lett a vége.


Később ugyanezt eljátszotta, máshová vitték, és vezérműtengely jeladóval megoldódott. Azóta ez nem jelentkezett.


Az új Bosch akksi lenne a szar?


Köszönöm hogy elolvastad! :)



2016. jan. 19. 22:03
1 2
 1/15 veterán vas ***** válasza:

Kizárt dolog, hogy a "gyorsan forgatta de nem röffent be" jelenséget egy szakszerviz akku-zárlatnak minősítsen.

Viccből se írj ilyeneket, mert akár be is perelhetnek. :/

2016. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Még a számlára és a munkalapra is felírták ezt a jelenséget!!! És én is ezt tapasztaltam kétszer! Az Autóklubb meg 12.59-et mért az akksin és nem röffent be!


ennyit erről!

2016. jan. 19. 22:31
 3/15 veterán vas ***** válasza:

Két lehetőség van.

Vagy hazudsz, vagy nem mondasz igazat.

Na melyik?

2016. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vicces vagy! :)
2016. jan. 19. 23:01
 5/15 veterán vas ***** válasza:
Ez még mindig jobb pozíció, mint a hazudós.
2016. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Te figyelj már, esetleg az Avalonba dolgozol? Csak egy kérdést tettem fel!
2016. jan. 19. 23:43
 7/15 veterán vas ***** válasza:

Ne majrézz!

Ha Avalonos lennék, már csöngene a telód. ;)

2016. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nahát ez a másik! Tegnap megbeszéltük, hogy ma keresni fognak az akku probléma ügyben de nem csörgött a teló!


Amúgy te melyik szervizben dolgozol?

2016. jan. 19. 23:51
 9/15 veterán vas ***** válasza:
Egy olyanban, ahol valós autó tulajdonosok fordulnak meg, létező hibákkal. Bizonyára ezért nem találkoztunk eddig. :)
2016. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Valós autótulajdonos vagyok, és ez valós hiba volt.

Amikor másodszor kijött az autóklub, akkor még diagnosztikát is rá tettek a kocsira és egyből kiadta a vezérműtengely jeladó hibát!


Kösz hogy csak piszkálni tudtál, szép estét, feküdj le nehogy lekésd a valós vevőidet ma!

2016. jan. 20. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!