Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért bánhattam meg hogy...

Miért bánhattam meg hogy Tesla-t vettem?

Figyelt kérdés

Ok, kipróbáltam, tetszett is.

Meghúzattam, az is tetszett.

Baromira megy,az is igaz.

De megbántam.Azóta voltam a kereskedőnél, azt mondta jóval kisebb árért mint vettem becserélnél, és vehetek nála valami mást, hasonló színvonalon, vagy eladom, de ez az elekrtomos autó piac még nem nagyon pörög kis hazánkban, sajnos.

Szóval cseréljem be kisebb árért egy másik, inkább benzines kocsira, vagy megpróbáljam eladni?



2016. jan. 14. 17:11
1 2
 11/16 Beviz Elek ***** válasza:
23%
2m-t adok érte!
2016. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha érted a szlenget, akkor nem veszed sértésnek...de ekkora arcú vállakozó nem kérdez itt olyant, hogy "Miért bántam meg hogy Tesla-t vettem? (sic)...

Rajatd kívül tizenhat embernek van az országban zöld renszáma..és ez dícséretes..

Ahogy a LED a jövő fénye, a Tesla a jövő autója, és te vagy a jövő embere.


Ahogy lejött a kérdésed, van annyi pénzed, hogy vásárolj egy új(gondolom telefingott használt nem kell)benzines automata kocsit...mertugye csakis automatával jársz, mint én..kérlek, ne okozz csalódást..


a Teslával most gondok vannak valamiért... ez inkább céges finanszírozási probléma...nem úgy fogy az autójuk, mint ahogy tervezték...pedig beleadtak apait, anyait..


tartsd meg másodiknak(vagy sokadiknak) és vegyél egy suzui kizashi-t(nekem ez van)

na azt nem bánod meg városi autónak.

2016. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

a kizashi-t néztem, mikor az asszonynak kellett valami rohangálós kocsi a bevásárlásokra, és a fitneszterembe.

de kapott egy c mercit, mert neki az kell, azt mondta.

én jómagam, inkább a v6 vagy v8 erőforrások felé kacsingatok.

de mindegy, ez a kérdés nem azért született, hanem hogy külső szemszögből a csere vagy beszámításmegérné-e ha bukok rajta egy kicsit.

2016. jan. 14. 18:50
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Talán mert rövid a hatótávolsága és összeszorított farpofával ülsz benne vajon kibírja-e a következő konnektorig?
2016. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem unalmas még, napok óta tele kamu kérdésekkel a közlekedés topic...


Amúgy nem kell számla, elég ha egy darab papírra ráírod mondjuk, hogy GYK 2016 kidobod úgy a szélvédőre ogy a kocsi látsszon, még a rendszám se kell és máris hihetőbb a dolog. De mibe mernénk sokan fogadni szerintem, hogy iylen úgy se lesz. :D

2016. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Meg ugye vállalkozó majd pont itt fogja megkérdezni, hogy mi éri meg és mi nem... a legtöbb válalkozó azért egy minimális üzleti érzékkel rendelkezik... vagy nagyon hamar eltűnik a képből...
2016. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!