Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért bánhattam meg hogy...

Miért bánhattam meg hogy Tesla-t vettem?

Figyelt kérdés

Ok, kipróbáltam, tetszett is.

Meghúzattam, az is tetszett.

Baromira megy,az is igaz.

De megbántam.Azóta voltam a kereskedőnél, azt mondta jóval kisebb árért mint vettem becserélnél, és vehetek nála valami mást, hasonló színvonalon, vagy eladom, de ez az elekrtomos autó piac még nem nagyon pörög kis hazánkban, sajnos.

Szóval cseréljem be kisebb árért egy másik, inkább benzines kocsira, vagy megpróbáljam eladni?



2016. jan. 14. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy csak szokatlan, és nem barátkoztál meg vele, és kicsit egyedül érzed magad hogy a többségnek nem olyanja van. Kisebb árért csak akkor cseréltesd be, ha nem zavar hogy milliókat buksz rajta.
2016. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szó szó, nagyon megbántam, lehet hagytam magam rábeszélni, mert amúgy külsőre jó a kocsi, meg tényleg jól megy, de ez az elektromos hajtás tőlem távol áll.

Alapból csak erős benzines kocsikat használok, de ha ezt benéztem, ekkorát még nem tévedtem az életben.

2016. jan. 14. 17:23
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem azért bántad meg mert sokáig kell "tankolni"? Vagy vezetés közben érzed az akkumulátorok nagy tömegét? Vagy mert kicsi a hatótávolsága? Esetleg a gyorsulása lomhább a belsőégésű motoroknál?

Kíváncsi vagyok én is arra hogy az elektromos autók miért nem olyan népszerűek. No fel is soroltam az okokat, de kihagytam még a magas árát. Olcsóbb is lehetne mint a belsőégésűek.

2016. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Hol vetted, mennyiért?

Tegyél már föl a képfeltöltésre egy beszkennelt számlát a vevő neve címe kitakarásával.


Kamugép. Iskolás gyerek fogalmazási stílusa.

Ne ezzel akarjál villogni.

Te még egy 15 éves Swiftet is majd akkor fogsz venni, ha elég idős leszel a jogosítvány megszerzéséhez.

2016. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Akinek Teslára van pénze, az nem látogatja a gyakorikerdesek.hu oldalt, hanem azzal foglalkozik, hogy befektetései aznap épp hány százezret (milliót) fialtak.
2016. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Hol vetted, mennyiért?

Tegyél már föl a képfeltöltésre egy beszkennelt számlát a vevő neve címe kitakarásával. "

Kisfiam!

Vállalkozóként még a NAV is csak előzetes bejelentés után számoltathat el, ha a jogi képviselőm jelen van, különben a házba sem engedem be.

Te meg itt számlát akarsz, címmel?

Hát remélem te jössz hozzám dolgozni, mert akkor jó világod lenne, pityu!

2016. jan. 14. 17:52
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Ja lehet, hogy vidámparki villanyautója van :) Nincs fék, felső vezeték kell neki, alacsony végsebesség :) 5 percenként zsetont kell beletenni :) Cseréld le gokartra, az jobb :)
2016. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A kérdés jellege az autócsere meglétére irányult, és hogy megéri-e akkor is ha értékcsökkenés áll be a csere alkalmával.

De az ilyen tanulatlan kisfiúk miért írnak ide?

Nektek ott a szerelem és tini kategória.

Amúgy meg azért vagyok ezen az oldalon, mert jó oldal, főleg a politika és a közlekedés kategória.

2016. jan. 14. 17:55
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Ha tényleg nem tetszik, akkor szerintem nyugodtan cseréld le. Pár millát bukni fogsz ugyan, de sebaj, ha viszont egy olyan autód lesz helyette, amit jobban szeretsz. :)
2016. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 szerencses85 ***** válasza:
43%
Azt, hogy érdemes-e becserélni, csak te döntheted el az alapján, hogy mennyiért számítják be, illetve mennyiért tudod eladni.
2016. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!