Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért bántják a Suzukit?...

Miért bántják a Suzukit? Miért nézik le sokan?

Figyelt kérdés

Nem értem, sokak részéről ezt a lenéző lesajnáló hozzáállást.

Valaki azt mondja, hogy gyenge.

Nézegettem hasonló kaliberű városi kisautókat, (mint a swift) és a többségük gyengébb.

Kisebb a forgatónyomaték, kevesebb lóerő, nagyobb 0-100-as sprint.

Elsősorban persze az ugyanolyan hagyományos szívó benzinesekre gondolok, nem ezekre a most divatos apró turbós benzinesekre.


Akár az európai gyártókat nézzük, akár a japánokat, 75-85-90 LE , 110-120 Nm-es nyomaték.

A swift ebben a mezőnyben átlagon felüli.


Valaki azt mondja, papír autó.

Nem értem, akkor melyik nem az? Vagy akkor mire való a törés tesz?

Mert a teszteken a legjobb eredményt éri el, és ami itt is jobbá teszi az átlagnál, hogy biztonság terén a legfapadosabb verziót is a legfullosabban szerelik fel.


Valaki hozzáértő magyarázzam már el nekem, hogy hol a csapda?!

Menetdinamikáját, fogyasztását illetően általában jobb, mint a konkurensei.

Az általános tulajdonosi vélemény szerint (népítélet) nagyon megbízható.


Akkor miért van ez a lesajnáló megítélése?


2015. dec. 27. 05:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%
Na látod kérdező az ilyen Suzukisok vannak lenézve mint a 14-es válaszoló!
2015. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
46%

20:

A linkelt autók használtak, én az újakról beszéltem, hogy újonnan kezdődik 8 milliótól a legalapabb audi modell teljes fapaddal.


Én is tudok linkelgetni extrás kocsikat 10 millió alatt használtan.

2015. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%

Na ja, csak egy 50e-t futott A6 a fenntartási költségein kívül MINDEN szempontból jobb, mint bármelyik új szuzuki, hiába 4 éves. Sem a kényelmet, sem a biztonságot, sem a menetteljesítményt sem pedig a várható élettartamát nem lehet összehasonlítani, még kicsit sem.


Más kérdés, hogy 50,000 km egy 3.0 dízel Audiban 4 évesen igencsak kamuszagú :)


De ez önmágában normális, a te "6 milliós" szuzukid egy évesen már csak 4 milliót fog érni és túl sok különbség nem lesz az újhoz képest, ha nem trágyaszállításra használod. Ez az új autó átka. Azon a tudatok kívül, hogy te fingtál bele először gyakorlatilag semmi előnye nincs egy pár évessel szemben, ellenben a "fingmentességnek" durva felára van.

2015. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
36%
Mellékesen használtról volt szó "2-4 éves autó"
2015. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!