Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért bántják a Suzukit?...

Miért bántják a Suzukit? Miért nézik le sokan?

Figyelt kérdés

Nem értem, sokak részéről ezt a lenéző lesajnáló hozzáállást.

Valaki azt mondja, hogy gyenge.

Nézegettem hasonló kaliberű városi kisautókat, (mint a swift) és a többségük gyengébb.

Kisebb a forgatónyomaték, kevesebb lóerő, nagyobb 0-100-as sprint.

Elsősorban persze az ugyanolyan hagyományos szívó benzinesekre gondolok, nem ezekre a most divatos apró turbós benzinesekre.


Akár az európai gyártókat nézzük, akár a japánokat, 75-85-90 LE , 110-120 Nm-es nyomaték.

A swift ebben a mezőnyben átlagon felüli.


Valaki azt mondja, papír autó.

Nem értem, akkor melyik nem az? Vagy akkor mire való a törés tesz?

Mert a teszteken a legjobb eredményt éri el, és ami itt is jobbá teszi az átlagnál, hogy biztonság terén a legfapadosabb verziót is a legfullosabban szerelik fel.


Valaki hozzáértő magyarázzam már el nekem, hogy hol a csapda?!

Menetdinamikáját, fogyasztását illetően általában jobb, mint a konkurensei.

Az általános tulajdonosi vélemény szerint (népítélet) nagyon megbízható.


Akkor miért van ez a lesajnáló megítélése?


2015. dec. 27. 05:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%

Kösz, inkább maradok az Audinál.

Ahogy mondani szokták suzuki a Ti autótok..

2015. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
Anno "új" swiften tanultam vezetni, jó kis kocsi az, sok csillagos törésteszttel, és elég fickós az a 90 lóerős 1.3-as motor, a könnyebb kaszni miatt simán hozza az 1.6-os Audik meg BMW-k dinamikáját. A 316i meg az A4 1.6 pedig tudjuk, hogy mennyire menő azzal a 12-13 másodperc körüli gyorsulásával.
2015. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
18%

#12 nem illik ám a legkisebb A4 legroszabb motrojával hasonlítani :)

Hasonlítsd inkább az 1.8T vagy a 2.8 hoz.

2015. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
19%

11:


Igen, a Suzuk a Mi autónk, a tietek pedig a 10-20 éves lelakott audik, amikbe egy igényes ember be sem ülne.

Kicsit sem érzed kínosnak, amikor beállsz egy Swift mellé és tudod, hogy többet ér a kocsidnál?


Nekem egy 6 milliós új Suzukim van, jól érzem magamat benne, és inkább kiadtam ennyivel több pénzt a minőségért, minthogy vettem volna kevesebbért egy használt autót, amin audi vagy bmw jel van. A minőséget választottam.


Tudod csak az a vicces, hogy a legtöbb ember így úgy beszél az audikról meg a bmw-ről, mintha ezek a kocsik az általuk birtokolt legalább 10 éves tragacsokat jelentenék. Nem, amikor az ember ezekről a márkákról beszél, akkor az új, fapadosan 10 milliónál kezdődő modellekre kéne gondoljon. Ha ezkre gondol akkor valóban alul marad a Suzuki, de a ti régi autóitokat fényévekkel megelőzi.

2015. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%

A 6 milliós új Suzukidat miért egy 10-20 éves lelakott 0,5-1 milliós BMW-hez vagy Audihoz hasonlítod?

Egy 6 milliós a tiednél csak pár évvel idősebb 1-es, 3-as BMW-hez vagy egy Audi A3, A4-hez azért már nem mernéd mellé állítani mi?

Te pont az a tipikus Suzukis lehetsz akiről a 7-es beszélt!

2015. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%
Ti vagytok azok, akik csúsztatnak, elég erőteljesen.
2015. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35%
#14 hah. Igen az érzés ... Amikor begurulok a 8 milliós Két éves Audi A6 osom-mal és az ilyenek mint te azt hiszik hogy attól hogy egy autó új jobb mint egy 2-3 éves naná... Mesélj csak van a "MI" autónkban masszázs szék ? Hát xenon ? És memória szék meg Alcantara szék ? Illetve a motorháztető alatt 300+ ló ? Na ha ezek megvannak akkor beszélhetünk "autóról". És ez igaz a német trió mind három autójára.
2015. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
49%

Nincsen, de a 8 milliós audiban sincsen, mivel 8 millióért csak egy full fapados audit tudsz venni a legolcsóbb modellből.


Egyébként az említett szék a kollégám XC90-esében sincs, pedig az nagyságrendekkel többe került mint 8 millió és a belső tere mozivá alakítható szinte.

2015. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%

#18 nézd meg jobban.

Na ?


[link]



[link]

2015. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
53%
Jah és "full fapados"
2015. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!