Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt hogyan lehet kihozni egy...

Ezt hogyan lehet kihozni egy 1.6-os civicből?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=qHw-8q4cIGY Ilyen csodálatos hangot, pattogást(gondolom antilag),sebességet és erőt hogy lehet kihozni belőle? Jól tudom,hogy kell bele turbófeltöltő,intercooler,futómű,fék? Kérlek válaszoljatok,kell nekem egy ilyen! 2,5 millából kijönne?

2015. ápr. 29. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na igen, néhány napja elkezdtem megnézni a Halálos iramban c. filmet. Húú azok az autók, hú azok a dumák! Igazából nem tudtam, hogy sírjak vagy röhögjek, mikor komoly pofával sorolták mennyi turbó/nitró/csodacucc van a taligákban...
2015. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Értem persze. Akkor hát veszek egy Suzuki Swiftet és agyonmatricázom :D (Csak viccelek) Golf 3 TDI Jó választás lenne? Viszonylag jól megy, keveset fogyaszt (engem nem érdekel ez a Honda vs tdi háború)
2015. máj. 1. 14:07
 13/17 anonim ***** válasza:

TDI keresztbe nyeli a Civicet.Na most akkor elindítom...:D

"5.be padlozom és lazán mellé érek..."

2015. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na megjött a Kéményimádó :)
2015. máj. 17. 09:12
 15/17 anonim ***** válasza:

Eddig normális autókról volt szó.

Akkor most hogy jön a képbe egy kályha? :)

2015. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem mondom,hogy rossz motor a dízel, de ez a szmók end sárm ez röhejes...
2015. máj. 17. 13:54
 17/17 Stigi80 válasza:
Szerintem ha csak 50-70 ló kel akkor inkáb egy hengeres kénti befecskendezés meg a hengerfej megmunkálás elég meg egy vezérmutengely stb. És talán tartósabb mint turbositani.
2021. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!