Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt hogyan lehet kihozni egy...

Ezt hogyan lehet kihozni egy 1.6-os civicből?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=qHw-8q4cIGY Ilyen csodálatos hangot, pattogást(gondolom antilag),sebességet és erőt hogy lehet kihozni belőle? Jól tudom,hogy kell bele turbófeltöltő,intercooler,futómű,fék? Kérlek válaszoljatok,kell nekem egy ilyen! 2,5 millából kijönne?

2015. ápr. 29. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen a pattogást az ALS okozza, ez egy turbósított Kivik. 2.5 millából? Ha hosszú távú üzemet szeretnél akkor nem. Ha elég egy 50-100 üzemóra akkor simán :D
2015. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fúhh, akkor kb mennyiből jönne ki,hogy esténként lazulásra, csajozásra, versenyzésre használjam, hosszú üzem ideig?
2015. ápr. 29. 22:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Annak idején száguldó koporsónak becézték ezeket a régi Civiceket, azokból is a 160 lóerőseket. Már azokkal állandóan száguldoztak, hullottak is a Civicek és a gazdáik. Nem volt egy túl biztonságos autó. Nem csak a motort, hanem az egész autót át kellene építeni, a felfüggesztést, a karosszériát megerősíteni. Az átépítés helyett inkább egy újabb ufo Civicből kellene venni egy Type-R-t 3.5 millióért: [link]
2015. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez a kb semmi értelme átépítés kategória. 500 lóerőhöz még a 2.0 motor is kevés kiindulási alapnak, hogy megbízható autót kapj. De ha itt is a sekélyeskedés a lényeg, hogy csajozni lehessen, akkor vegyél egy 316i-t aztán kész. A nőket nem az izgatja fel, hogy 500 lóerős, hanem, hogy milyen a logo. Na meg a belső értékek...
2015. ápr. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi, de inkább kihagynám a bmw-t a 15 literes fogyasztásával
2015. ápr. 30. 21:51
 6/17 anonim ***** válasza:

A 316i-nek nincs 15 literes fogyasztása, a 318i/is-nek sincs, sőt ha nem csak Budapest belvárosában hajtod akkor a 328-nak sincs.


Amúgy szerinted egy 500 lovas Civic mennyit enne? 6 litert? :D Ha nyomnád neki akkor kényelmesen bekérné a 94 lovas motorral szerelt fogyasztásának az 5-6 szorosát.


Csajozni amúgy sem autóval kell.

2015. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy nem 6 litert fogyaszt :D Amúgy az a gond,hogy nekem ez a stílus tetszik,hogy egy 95's civicet turbósan nyomtani, meg ilyenek. (bár még csak 16,5 éves vagyok,szóval lehet kinövöm ezt :D) Csajozásról annyit,hogy mindenki tudja,hogy az autó segít a csajozásban.
2015. ápr. 30. 22:37
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előtt is volt csajom, mielőtt autóm lett volna.. ez nettó hülyeség, hogy segít. Ha töketlen vagy, akkor autóval is töketlen leszel.
2015. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát oké. :D Tehát akkor nem érné meg gyűjteni és turbósítani egy civicet?
2015. ápr. 30. 22:40
 10/17 anonim ***** válasza:

"Csajozásról annyit,hogy mindenki tudja,hogy az autó segít a csajozásban."


Nem az autó segít, hanem az, ha a jobb zsebedben van a kocsikulcs, a bal zsebedben egy szemmel látható készpénzösszeg, és a kettő között legalább 25 centi! (Ugye érted!?)

2015. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!