Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg bele lehet jönni a...

Tényleg bele lehet jönni a vezetésbe? Kezdek aggódni

Figyelt kérdés
Ősszel lett meg a jogsim, és múlt hónapban sikerült autót vennem. De sehogy sem megy a kezelése.. Egyedül szoktam menni gyakorolni (nincs kivel), amikor alig van forgalom. A legrosszabb (vagyis nem), hogy figyelmes vagyok, szeretnék is vezetni, de állandóan van valami bakim. Pl. többször fulladtam már le kanyarodás közben (táblánál lassítottam majd amikor gyorsulnom kellett volna, lefulladtam), máskor rossz sebességbe tettem. Ez kezdi nagyon elvenni a kedvem.. Pedig már 150 km-et mentem vele, igaz, ez rövidebb távokból adódik össze. Más is volt így? Van egy olyan gyanúm, hogy csak én vagyok ekkora béna, és jobb lenne egy automata váltós..
2015. febr. 12. 21:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Te félsz az autótól!

Én is igy voltam vele.

Azt tudom neked tanácsolni hogy:

-fogod magad egyik este és beülsz a kocsiba

-végig nézel a kormányon, pedálokon és a váltón

-megkérdezed magadtól hogy "miért vagyok ilyen béna?"

-meg fogod azt a r@hadt kormányt és elindulsz vele bátran (ha kell akkor nyomod a gázt) mert igy fogsz ráérezni az autó viselkedésére!

-Játszadozz vele útközben de nem kell gyorsan menni!

-Néha váltogass vissza és húzasd ki egy kicsit.

-Keress egy helyet ahol nincs senki és van egy kicsike lejtő. Ott játszadott a kuplungal! (senkit nem fog ott érdekelni hogy lefulladsz) Szépen, ügyesen, okosan csináld. Valamikor kis gázzal és van amikor nagy gázzal. (Nem baj ha kicsit megnyikkan a kerék NEM KELL FÉLNI!)

Jegyezd meg! Nem az autó vezet téged hanem te vezeted az autót!

Hidd el egy ilyen menet után olyan szépen nyugodtan hátradőlve fogsz hazamenni hogy csak na :)

2015. febr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!