Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő után jöttetek bele...

Mennyi idő után jöttetek bele a vezetésbe?

Figyelt kérdés
1,5 órát vezettem eddig kb, de még mindig vannak néha balf@sz húzásaim. Elindulásnál néha lefulladok, stb. Családba mindenki jól vezet, remélem nem én leszek a kakukktojás :D
2012. dec. 2. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd 150 óra után esetleg van egy kis rutinod, de 15 óra körül már tudni fogod használni a pedálokat. Ne aggódj, elég időt adnak oktatáson, hogy megtanulj vezetni.
2012. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Másfél óra után nem vezetsz rutinosan? Nahát! XD


Ezt te is viccnekszántad ugye?

2012. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, de mi km-be mértük,

jogsi megvolt, utána 500 km úgy hogy velem volt apám, aki ténylegesen megtanított közlekedni, meg anno autót vezetni.

Most úgy 1 év pár hónapos jogsival azt mondom elég jól vezetek, van mögöttem olyan 7ezer km, de ne a lefulladás legyen a mérce, az még van olyan hogy apám is lefullad, pedig több mint 20 éves jogsija van, és hivatásos sofőr.

2012. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyet értek az előzővel.Nekem a jogsi után egy évbe telt ,hogy úgy ültem a volán mögé ,semmi para nem volt bennem.a lefulladás előfordul 10 év vezetés után is!
2012. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma nem tudom hogyan megy az oktatás, de pár éve, amikor tanultam, akkor az első néhány alkalommal csak a kuplungcsúsztatást gyakoroltuk. Legalább 4 órában. A csúcssebesség nem érte el a 4-5 km/órát. A kormányhoz, váltóhoz hozzá sem érhettem. A következő lépés a bóják közötti szlalomozás volt, majd a hátratolatás egyenes vonalban stb. Hallom, ma azonnal mennek ki az utakra. Marhaság.

Jelenleg kb. 60 ezer kilométeren vagyok túl, de minél többet megyek, annál inkább azt érzem, mennyire keveset tudok.

2012. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 audiofly ***** válasza:
Nekem másfél éve van jogsim , kb. 45.000 km-t vezettem le. Első 1500 km kb. elég rossz volt.. nem tudtam egyenesen menni. Utána már minden kezdett ok lenni.
2012. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!