Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány forgalmi órát vezettél,...

Hány forgalmi órát vezettél, mire megértettél mindent, s mire belejöttél a vezetésbe, szabályokba?

Figyelt kérdés
Nehéz pillanatok voltak?
2012. szept. 6. 20:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,és vettek plusz órákat,a 30-on kivűl?Mennyit?
2012. szept. 6. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:

20-at pluszba, de megérte, mert elsőre sikerült. Bár erősen úgy éreztem, hogy a 10 is elég lett volna, mert a többi plusz órát elég nagy hülyeségekre fogta az oktató.

Nem volt nehéz a vezetés, főleg, h dízeles autó volt és kicsi szval a vezetés+parkolás az ment, a sebességet léptem sokszor túl, meg nem igazán figyeltem a gyalogosokat, illetve - az oktató szerint - túl gyorsan közelítettem meg a kereszteződéseket.


Mindenesetre meglett a jogsim, aztán tanulhattam újra pár dolgot, mert anya autója sokkal nagyobb volt és benzines. Ezt hamar megszoktam. Aztán rá két hónapra vett egy újat ami még nagyobb, hát azzal sok időbe telt, mire megtanultam a párhuzamos parkolást.


18/L

2012. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 atilis ***** válasza:
Majd ha levezettél vagy 20-30 ezer km-t, akkor talán mondhatod, hogy talán belejöttél egy kicsit a vezetésbe, és ezt nem viccből mondom. A 30-40 óra az semmire sem lesz elég, a vizsgán pedig egyre figyelnek oda, hogy a kreszt maximálisan betartsd.
2012. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Max arra jó, hogy a vizsgaútvonalon bekötött szemmel végigmenj, az igazi tanulás majd akkor kezdődik, ha már megvan a jogsi és egyedül kell vezetned.
2012. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!