Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus 2002 sedan. Milyen...

Ford focus 2002 sedan. Milyen kézifék bowden kell?

Figyelt kérdés
A szerelő szerint 2 fajta van az egyik 15 ezer a másik 2-3 ezerrel kevesebb! de nem tudja melyik kell csak ha látja a fékpofát? tudja valaki melyik kéne és milyen árban van?

#Ford #fék #szerelő #gané ember az összes szerelő tisztelet a kivételnek
2014. szept. 10. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a fékpofát kell látnia, hanem a kiszerelt bovdent. Nem tudom milyen szerelőd van, mert az enyém pl. ha kétsége van, akkor kiszedi az alkatrészt, és az alapján rendel hozzá cserét. Ha mégis rosszat kap, akkor az alkatrész futár kicseréli néhány óra alatt, hiszen naponta kétszer jár az autósboltba.

Így nekem nem fáj a fejem, hogy jót vettem-e, 2-3 ezrest megér a nyugalom.

:)

2014. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem nem nem 2-3 ezer! és akkor tudja megmondani ha az új fékpofák megjöttek! milyen szerelőm van? :D ohh nagggggyon értenek hozzá ez egy nagy szervíz de bánom h betértem csak le akarnak hozni de ha elviszem máshova a rendszerbe marad a hiba és ha feketén átnyomatom utánam jöhetnek h megcsináltattam-e és ha nem akkor szopacs. itt kéne túl élni de nincs hozzá elég pénzem h kielégítsem az ő pénz éhségüket! tehát a régiről isten tudja miért nem tudja megmondani milyen bovden kell....
2014. szept. 10. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. akkor berendeli mind2-t és amelyik nem lett jó azt visszaküldeti. de nem értem miért kell neki látnia a fékpofát ahhoz hogy bekösse a kézifékbowdent... atya ég micsoda szemét emberek vannak mostanában...
2014. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!