Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a simsonomnak?...

Benczebalazs kérdése:

Mi lehet a baja a simsonomnak? Már idegbajt kapok!

Figyelt kérdés

Gyújtást pontosan belődtem, megszakítóhézag 0,4 mm

hidegen 2-3 rugásra indul-melegen elsőre, de amikor megyek vele durog és kapkod. Gyertyát is cseréltem és mindig csinálja, tű maxon van állítva. NEM JÖVÖK RÁ MI LEHET A BAJA. Új gyújtótekercs van benne.



#simson-baj
2014. máj. 30. 21:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
akkor falsot szív.
2014. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
megnéztem mindent a gyűrűket is és nincs semmi bajuk de melegen még mindig puffog hirtelen gázadásra nem ugrik szivató ráhuzásával igen sztem kevesel tű még mindig maxon van csavaron beljebb tekertem,de nem változott semmit!
2014. jún. 3. 22:36
 33/44 anonim ***** válasza:
Cserélj karbit. Ezt a lehető legkomolyabban mondom. A mostani az össze vissza működik, szét van már kopva főleg ha még a gyári van rajta.
2014. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
még a gyári 16n3
2014. jún. 4. 07:13
 35/44 anonim ***** válasza:
Akkor csere, az szana szét van kopva.
2014. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
és ha kicserélem az egész belsejét? nem lesz ugy jó?
2014. jún. 4. 18:03
 37/44 anonim ***** válasza:
Nem, mert a ház a súbernél és a keverőcső kopik el (kikoptatja a súbertű), azok meg nem javíthatók, utóbbi nem cserélhető. Amit esetleg még megpróbálnék, az beletenni egy új súbert és súbertűt, lehet hogy jobb lesz, de igazán jó nem.
2014. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Csak egy kérdés hogy pontosan tudjam!

Megszakítos gyujtásnál mikor a blokk és a lendkerék jelei összeérnek akkor teljesen zárva kell lenni-e a megszakítónak vagy már egy picit nyitva kell lenni-e?

2014. jún. 9. 12:56
 39/44 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban kell hogy nyisson, ehhez elég jó szem kell, hogy meglásd mikor van ez a pillanat. Használj nagyítót, meg valami lámpát hogy rendesen lásd a megszakítót.
2014. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"nagyítót, meg valami lámpát"


Szemre ellenőrizni? :O

Ha nincs lehetőség az elektromos (multiméter, próbalámpa) ellenőrzésre, akkor valamilyen vékony papírcsíkot be a két megszakítópogácsa közé, finoman húzva tartani (folyamatos, kis erővel értelemszerűen) és a másik kézzel forgatni a lendkereket. Amikor kicsusszan, akkor kezd nyitni a megszakító.

2014. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!