Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW-seknek mért akkora az...

A BMW-seknek mért akkora az arcuk? Főleg a kissebb szériások 316,320 stb. Még csak 16 vagyok de ezt már egy jóideje tapasztalom. (persze itt is akad kivétel de nagyon kevés)

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm BKV sofőr, vele mentem. Előttünk megáll egy M3-as bömi, kivágódik belőle egy 17-18 éves srác és elkezd üvölteni hogy takarodj már hátrébb, nem látod hogy ott a helyem?? (ott volt egy parkolóhely) 1, nem az Ő helye 2, mi az hogy takarodj 3,majd pont azért fogunk tolatni egy csuklós Ikarussal hogy be tudjon állni. Másik: Ugyszint busz, váltani akarunk sávot, haver gyorsít BMW-s is, haver lassít BMW-s is. Haver káromkodik majd leszorítja az meg villog, dudál mutogat. Bejön a busz mellé, ott is dudál meg mutogat de csak kicsit balrább ment a busz.. a BMW-s meg majdnem kenődött a patkának. Harmadik: zebránál várok autós megáll, mögülle kivág a BMW-s és nem figyeltem már a balról érkezőket, csikorgó kerékkel megáll majd elkezd dudálni és anyázni. 1, ö volt a szabálytalan 2, ha megáll egy autó az nem véletlen áll meg 3 ha már zebrán vagyok akkor ne dudáljon.. És vannak még ilyesmik..
2009. dec. 30. 20:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Felejtsétek el hülyeség ilyeneken gondolkodni ! Én is tapasztalom az ilyen viselkedést , de hidd el egyszer okoz előttem vagy mellettem balesetet esetleg nekem jön , és ha mondja hogy nem ő volt a hibás meg pattog hogy én voltam, ne aggódjatok abba a pillanatba akkora szájast kap hogy becsúszik vissza az ülésre...
2009. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak, egy 1989-es BMW E30 316i-m van és egyáltalán nem érzem magam se nagypofájúnak, de ennyi pénzből új Suzukit se lehet venni, és hülye is lennék azt venni.
2009. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
amúgy ha már itt tartunk én rendszeresen azt figyelem meg,hogy az opelosok úgy vágnak be elém,mintha az indexet kispórolták volna belőle...a külföldi rendszámosokról meg csak annyit,hogy azok meg itt vezetik le a gőzt,tisztelet a kivételnek,olyan dolgokat tesznek meg amit otthon nem mert ott paráznak a yardtól.
2009. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

az előbb írtam (1989 BMW E30 316i) a kocsi még nem az enyém (15 vagyok) de majd ha lesz jogsim használni fogom


Rohadt mindegy, hogy ki mibe ül, ha bunkó, akkor bunkó.


A városunkban van egy ugyanilyn típusú BMW, városban megy 80 körül lazán, szét van rohadva az egész és elismerem nemkéne így mászkálnia.. de van kivétel, mondok párat:


csinálom most nyáron a mopedjogsit Szombathely belvárosában, hát nem leszorít egy ezüstszínű vadiúj Suzuki Swift? Én leszarom, hogy ízlésficama van meg elhiszem hogy nagyonerős autója van amivel versenyezni kéne.. de ne képzelje magát akciófilmekbe és ne próbáljon nekemjönni mikor rajtam van a kukásmellény akkora T betűvel mint egy ház, és mögöttem jön az oktató!


ez pont tegnapelőtt történt:


Megyek szépen városban Simsonnal 40-el, balról parkolók vannak. Ott parkol egy Suzuki Swift Sport, lámpája nem ég, a kipufogót meg nem figyelem.. kihajt elém.. majdnem belecsattantam a lökhárítójába mer az a tahó nemhogy nem indexelt, de mint említettem a lámpái se égtek.


A BMW-t most anyám vezeti, és a halálközeli forgalmi élményeim 50%-ában Suzukis volt a félelemkeltő:D


Nemkell mindjárt bunkózni a BMW-st, csak azért mert neki BMW-je van. ha vki bunkó, akkor BMW-ben is meg Skodában is bunkóbb.


De persze az ember jobban felfigyel a BMW-s bunkóra mert a szíve mélyén tetszik neki a verda :)


Most gondoljatok bele:

A mi BMW-nk félmillió forintnál alig volt drágább, DE:

autószerelő tulaj volt, és mindin rendben az autóval, csillog, villog. És amelyik rendkívül sok IQ-val megáldott válaszoló írta, hogy rohad meg szétesik a motor az gondolkozzon el azon, hogy ezek a miénkben 220 ezer km van és semmi baja, de egy ismerős ugyanilyen BMW taxijában 400 ezer, a motornak kutyabaja..

Rohad a kasztni? Összetéveszted a francia illetve olasz autókkal, na azok rohadnak, a németek nem.


És a miénkben az M40 típusjelű soros 4 hengeres benzines 1.6-os motor van a 100 lóerejével.

7 litert fogyaszt. Nem elég jó?

Ennyi pénzért mit vettünk volna? Rönót / Pözsót ami szar mert rohad, vagy esetleg Suzukit, amiben meghalunk?


Most tuti lesz egy Suzukis aki arra fogja verni magát hogy az övé 4-et fogyaszt (sőt, miközben írom a választ lehet meg is jelent :D), de most 3 liter száz kilométerenként egy ezres, de ő Suzukiban ül, mi meg BMW-ben.


Kiskorom óta imádtam ezt a típust és én győztem meg anyámat 2 éve hogy cseréljük le erre a szar Skoda 120-asunkat. Nem bántuk meg. Ez lesz az első autóm, ezzel fogom bejárni Európát. Nem érdekel, ha egyes embereknek nem tetszik, vegyenek rönót vagy suzukit nemérdekel. nekem ez tetszik. mi ezzel a baj?


Az egyik írta h driftel a bmw-s.. hát engem 1 éve majdnem elcsapott egy renault lagunás amikor megmutatta a haverjainak milyen menő és kézifékezett 80-nál.. a rendőrök meglátták. félve adtak nekik egy csekket, utána kezet fogtak vele és elmentek ( a pali kopasz volt és kb 2x akkora mint a rendőr )

2009. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

17:34-es vagyok!


valamelyik írta, hogy svájcban középkategóriás a BMW.


Azért egy 530d, vagy egy 740 a világon sehol nem középkategóriás már bocs, ebből is látszik mennyire értesz az autókhoz.

2009. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Azért mert esetenként arc nagyobbításra ill pénisz hosszabításra is alkalmas jármű! Hozzá teszem soha nem az auto a hibás,az a klikk akik körében elterjedt.Tényleg jó verdák! Nézd meg az arcabb fajtát ha mellé állsz egy ütősebb verdával nagyon pici lessz :))
2009. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
persze azért nem minden bmw-s ilyen nekem is vannak BMW-s haverjaim, azelött én is utáltam őket de szerintem most ők utálnak engem, az ilyen nagy arcoknak üzenem, hogy a pályán feszitsenek, mert átlagba csak a visszapillantóban látni őket. Egy boldog Impreza tulaj. (498hp, 0-100 3.4s)
2010. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
ezvan engem nem bántanak pedig csak passat variantom van
2010. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
100%
ja és nem a bmw-től lesz bunkó valaki,a bunkó vesz bmw-t nem ugyanaz :)
2010. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Nekem pl. egy BMW M3-am van 3201ccm-es 333Le-s motorral!

A nagy motor nem éppen nagy arc.)

17 vagyok! Szépen közlekedek, pedig van érzékem az autókhoz!

Néha ki szoktam próbálni egyenesbe, de nem száguldozok, nem veszélyeztetek senkit! magamat sem!

Ha nincs csak 1 parkoló,ikább sétálokxD

Nem szállok ki kiabálni, mert nincs értelme! Sőt a kedvemet is elrontanám és szerintem másokét is!

Ez nem gazdag-nem gazdag BMW-s Audi-s megkülömböztetés!

Van ugyan ilyen trabantos paraszt is, aki addig hajtja míg szét nem hullik, és nem vigyáz a másik tulajdonára!

Én a barátaimat suli után hazaviszem, hogy ne kelljen tömegközlekedni,és nem menőzök, száguldozok!

---

Arra akarok kijukadni, hogy sokféle ember van, sokféle tulajdonsággal, de ez nem feltétlenül gazdagokat jellemzi!

2010. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!