Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW-seknek mért akkora az...

A BMW-seknek mért akkora az arcuk? Főleg a kissebb szériások 316,320 stb. Még csak 16 vagyok de ezt már egy jóideje tapasztalom. (persze itt is akad kivétel de nagyon kevés)

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm BKV sofőr, vele mentem. Előttünk megáll egy M3-as bömi, kivágódik belőle egy 17-18 éves srác és elkezd üvölteni hogy takarodj már hátrébb, nem látod hogy ott a helyem?? (ott volt egy parkolóhely) 1, nem az Ő helye 2, mi az hogy takarodj 3,majd pont azért fogunk tolatni egy csuklós Ikarussal hogy be tudjon állni. Másik: Ugyszint busz, váltani akarunk sávot, haver gyorsít BMW-s is, haver lassít BMW-s is. Haver káromkodik majd leszorítja az meg villog, dudál mutogat. Bejön a busz mellé, ott is dudál meg mutogat de csak kicsit balrább ment a busz.. a BMW-s meg majdnem kenődött a patkának. Harmadik: zebránál várok autós megáll, mögülle kivág a BMW-s és nem figyeltem már a balról érkezőket, csikorgó kerékkel megáll majd elkezd dudálni és anyázni. 1, ö volt a szabálytalan 2, ha megáll egy autó az nem véletlen áll meg 3 ha már zebrán vagyok akkor ne dudáljon.. És vannak még ilyesmik..
2009. dec. 30. 20:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
76%
Attól hogy valakinek bömöse van vagy audija még nem bunkó. Inkább azt mondanám, hogy ez elég sűrű kis hazánkban, ilyen a közlekedési "kultúra". Üdvözöllek Madzsarisztánban...
2009. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
" "H" betű helyett a "D" virított vissza a rendszámtábláról.. : )" Igen,ezt már én is tapasztaltam,hogy a külföldiek,sokkal udvariasabbak!!Bár tegnap a Lágymányosi hidon jöttem buda felé 110-el,és mögöttem is szinte a "seggembe" jött és már majdnem a hid végére értem,mikor bevág elém...,háát ment vagy 130-al,és SK rendszám volt az autón!
2009. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
Csak azok, akik megveszik a régi gagyit aránylag olcsón, amit 20szor összetörtek és aztán eladtak, és gazdag normális ember nem jár vele, na akik ezt megveszik, azok ilyenek.
2009. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2007-es 740-es bmw-m van, és van hozzá vezetői kúltúrám is, akárhogy is négyezres a motor...
2009. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
55%

22:27-es.

Nekünk egy háromezres jaguar x-type van, 2007-es szintén, téli. De olyan helyre, ahová a "nagymenő nagyokosok" járnak, (pl. kiugrunk a boltba 2 szem szőlőért, ahol nekik közel lakik a "kiszemelt") oda mi a Passattal megyünk... az ilyen autó arra van, hogyha olyan helyzetben vagy, és kell, akkor meg tudj jelenni, de nem a sarki zöldségesről van szó. És ha hosszú útra mész, akkor legyen meg a biztonságérzeted, nem úgy, mint a Suzukiban, amiben bevallom, nekem nincs meg az az érzés.

2009. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
Ezlőső vagyok, egyben a 22:xy-os, nem úgy értettem, hogy neki szól :)
2009. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nekem egy(2000.évi) 316 os BMW van, 1.6os motorral, tud menni ha akar, de nem szoktam pofátlan lenni attól még hogy BMW van a seggem alatt. Faternak egy (2006.évi) 3.0as BMW-je van és nagyon nyugodtan vezeti, szinte alig alig lép a gázra, néha megnyomja autópályán. Úgyhogy vannak kivételek, de tényleg, a BMW-sek és az AUDI-sok eléggé beképzeltek ez tény és való.
2009. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
Az előzőnek...ha mindegyik BMW 2 személyes, akkor még lehet, hogy tudom is, ki vagy...:D
2009. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
én meg már akkor is beképzelt pofátlan parszt voltam, amikor még nem volt bmw-m, ehhez születni kell, nem bmwbe ülni:D
2009. dec. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
BMW-Beképzelt Marhák Wandálkodása!egyébként nálunk is vannak akik e30as bömössel menöznek meg "driftelnek"de az a poén hogy a kasztni már majdnem szétrohad és a moci is mindjárt kiesik!nincs rajtuk index se féklámpa(!!)egyszoval mind bontószökevény!az ujakról bömbikröl meg az apuci pici fiáról ne is beszéljünk....
2009. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!