Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW-seknek mért akkora az...

A BMW-seknek mért akkora az arcuk? Főleg a kissebb szériások 316,320 stb. Még csak 16 vagyok de ezt már egy jóideje tapasztalom. (persze itt is akad kivétel de nagyon kevés)

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm BKV sofőr, vele mentem. Előttünk megáll egy M3-as bömi, kivágódik belőle egy 17-18 éves srác és elkezd üvölteni hogy takarodj már hátrébb, nem látod hogy ott a helyem?? (ott volt egy parkolóhely) 1, nem az Ő helye 2, mi az hogy takarodj 3,majd pont azért fogunk tolatni egy csuklós Ikarussal hogy be tudjon állni. Másik: Ugyszint busz, váltani akarunk sávot, haver gyorsít BMW-s is, haver lassít BMW-s is. Haver káromkodik majd leszorítja az meg villog, dudál mutogat. Bejön a busz mellé, ott is dudál meg mutogat de csak kicsit balrább ment a busz.. a BMW-s meg majdnem kenődött a patkának. Harmadik: zebránál várok autós megáll, mögülle kivág a BMW-s és nem figyeltem már a balról érkezőket, csikorgó kerékkel megáll majd elkezd dudálni és anyázni. 1, ö volt a szabálytalan 2, ha megáll egy autó az nem véletlen áll meg 3 ha már zebrán vagyok akkor ne dudáljon.. És vannak még ilyesmik..
2009. dec. 30. 20:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Az ilyenektől a jogsit kéne elvenni...,mert neki bmw-je van azt hiszi mindent megtehet:@
2009. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
A BMW-s, Audis egy külön állatfaj. Minél nagyobb a motor, annál nagyobb a pofa.
2009. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Sok kis hülye az apuci által vett kocsival azt hiszi hogy ő a világ közepe. Hát majd rájönnek, hogy ez nagyon nem így van.
2009. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek szoktam az úton kívánni,hogy nagyon közelről találkozzanak egy szép terebélyes fával.Én is fiatal vagyok(19/F)de nem szoktam gyorsan menni.Ez bennem marad egy életre:egy autó arra való,hogy kényelmesen,nyugostan elvigyen A-ból B-be.Ezen emberek autóit fel kéne gyújtani a f*szomba.Mellesleg nem mind külön állatfaj,nekem például A3-as Audim van,mégse repesztek vele,igaz ezzel a kis 1.6-ossal nem is lehetne.Mondjuk,hogy Audi A6-tól felfelé.Németországba a BMW,Merci,Audi a komoly üzletemberek autója.Itt a 18 éves h*lyegyerekeké.Ez Magyarország.
2009. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tisztességes ember Magyarországon nem vesz BMW-t. Főként azért, mert nem telik rá. A másik ok, hogy 90%-ban kopasz kigyúrt félelemkeltő kinézetű személyek szállnak ki a BMW-ből. És sajnos jelentős részük mozgássérült, vagy mozgássérültet szállít. Ezt onnan gondolom, hogy csak a mozgássérült parkolóban hajlandók parkolni. Persze a rendőr nem mer intézkedni, neki is egy élete meg családja van. Én így látom a BMW márka presztisét.
2009. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
29%
21:11 Ne hidd már el.Szereznek feketén Mozgássérült papírt és kiteszik.Így nem tehetnek semmit.
2009. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Te butus, nem tudtad, hogy a bmw-kből és audikból már a gyárban kihagyták az indexet és helyette igen érzékeny gázpedált raktak bele ami már egy apró szellőtől is tövig nyomódik? Persze a kazit sem hagyták ki, ami egész úton azt mondogatja a sofőrnek, hogy ő a király meg a fasza gyerek, neki mindent szabad?

És még sorolhatnám.

2009. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
BMW-saz tényleg külön állatfaj. az a fura, hogy amikor tanultam vezetni, a bmw-sek mindig lemondtak az elsőbbségükről a javamra, bezzeg tegnap jöttem haza egy másodrendű főuton, 90helyett 120al, de így is toltak lefele folyamatosan. utáltam őket... de ez mindenkire vonatkozik. még az utolsó hitelre vett swiftes is szórakozni akart velem, mikor én csak haladni akartam, de nem, ha ő cammog 70el, elkezdem előzni, neki gyorsítania kell közben, pedig nem boyracer kocsim van, hanem egy F astra, 1.4es, így még arcoskodni sem lehet vele...
2009. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
49%
Sztem a suzukisok is egy külön állatfaj. Tisztelet a nagyon ritka kivételnek! Sajnos ez Magyarország, ahogy egy fentebbi hsz írta!:-((
2009. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%
Svájcban a BMW egy szar autó. :D Ilyen al-közép kategória. Szóval annál csak jobb van, kb. És nem nagyon száguldoznak, közlekedés kultúrában enyhén alázzák a magyarokat. ELTE-TTK nyíltnapra mentem múltkor édes-kedves fővárosunkba, egyetlen egy előzékeny sofőrrel találkoztunk, persze a "H" betű helyett a "D" virított vissza a rendszámtábláról.. : )
2009. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!