Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajozos autónak melyiket?

Csajozos autónak melyiket?

Figyelt kérdés
Üdv. Csajozos autonak 2004-2010 es evjaratuakbol melyiket vegyem? Audi A8 , BMW M5 vagy S merci? Köszi a valszt am nyertem a penzt.

2014. márc. 31. 02:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Az A8 a legfincsibb csajozós. Nekem is volt, buktak is rá a kis ribik, ment gyongytyúk a takonyra
2015. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 plasztik@ä ***** válasza:
Opel mokka manual eleg az de neked ajánlom a mecsboxot
2015. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen kocsid lesz ha a kapota alatt legalább 500 lóerő duruzsol... :)
2015. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Bömöst vegyél spanom is olyat vett, most ő a legmenőbb.
2015. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Maruti 800DX
2015. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

A csajozási kvalitásokhoz kell autót választani ezért vegyél Trabant hikomatot. Vehetsz szakadt Audit is nincs még elég belőlük le kell nyomni vele a többi autómárkát a panel parkolókban.

Amit nem értek hogy két éves kérdés és kiemeled. Biztos hogy kitaláció.

2016. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Norbi658441 ***** válasza:
Audi A8 az inkább luxuskategória az az autó inkább üzletembereknek áll jól.A bmw M5 egy igazi bivaj autó,szerintem simán rádcupanna pár csaj.A merci meg inkább gazdagabb romák kedvelt autója.
2016. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Éltem Londonban ott sok üzletember metróval járt be. Ezért azt se vegyél.

Nálunk inkább az Audi a gyári szakmunkások autója akik a panelház előtt akarják magukat főnöknek mutatni meg a politikusoké akik tudat alatt azt közvetítik ezzel hogy mekkora gengszterek. A bmwben már az utóbbi időben ősz hajú embereket szoktam látni az a papák autója lett. A Merciket alig veszegetik az emberek ezért van sok cikk róluk mert itt nem fogy. A cignyokat meg ne emlegessük mert Audi/bmw/Mercedesen kívül ugyanannyi vagy több másik autóban is ülnek a leggyakrabban Suzukiban és Fordban látom őket mostanában. Nincs velük senkinek baja vezessék örömmel csak a jogsi meglegyen ne úgy mint a balesetet okozó Volvót vezető cigny származású úriembernél aki tavaly volt a hírekben is hogy nem volt jogsija.

2016. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Norbi658441 ***** válasza:
2016. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!