Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Kadett 1975 első autónak?

Opel Kadett 1975 első autónak?

Figyelt kérdés

nagyon szép állapotban van mindem rendbe van téve :)


valamiért megfogott a külseje.

Mennyire ajánljátok?

Láttam pár képet ,egy ültetés és csinos felni igán fdldobná!

Motorikusan mennyire lehet belepiszkálni/tuningolni?



2014. márc. 26. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire tudsz-szeretsz szerelgetni?
2014. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nagyon szép állapotban van mindem rendbe van téve :) "


Vagyis volt egy nagyon gondos gazdája, aki vigyázott rá négy évtizeden keresztül!!!

Az ilyen autó igazi kincs, egy -lassan- muzeális érték.

Igaz?


...és akkor jön egy kis IQ hiányos panel-gyerek a friss jogsijával, és a 8 általánosával,

és azonnal tönkre b @ s z ná az egészet!

Gratulálok.

2014. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szeretek szerelgetni,motoromat is butykolgettem!



Igen ez igy muzealis kincs, nem drag race szintu atalakitasra gondoltam, esetleg egy szep krom felni retro stilusban es esetleg egy ultetes ami szerintem szepitene rajt.


Normalis hangnemben is lehetne reagalni,nem egybol panel gyerek blablabla. IQ hianyban az ilyen valaszolok szenvednek :)

2014. márc. 26. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Én simán bevállalnék első autónak ilyet, ha ez lenne a kedvencem. De egyenlőre 244-es Volvo-t akarok :D
2014. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma voltam megnezni :D tetszik nagyon :) csak felek mert eleg oreg.

Kisebb munkak meglennenek vele a belsotert illetoen meg az alvaz de nem tudom majd hetvegeig dontem el mi lesz :)

Fwlnit mindenkepp cseeelni kell mert valami lefujt acel felni van rajt nem adja at a retrot :D

2014. márc. 26. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!