Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a fontosabb a kocsi vagy a...

Mi a fontosabb a kocsi vagy a barátnö?

Figyelt kérdés
Van egy ismerösöm(nem barát) x6 osal jár. a csaja az a tipikus szöke ri..Na ez a csaj egyszer véletlenül összekarcolta a fényezést ( fotozás volt és tüsarkuval) , a csávó mindenki elött ugy leorditotta szegény csaj fejét hogy én szégyeltem mert ismerem. Ti mit tennétek?

2014. febr. 15. 11:33
1 2
 11/14 ßđkan ***** válasza:
90%

Nekem barátnőm pontosan egy éve, szóval elmondom úgy hogy értsétek. :)

Bent álltam az udvaron, fekete S350 mercimmel , lényegtelen amúgy a típus , az a lényeg , hogy volt mellette egy ilyen hinta szerűség , és azt döntötte neki , az autónak.

Nem csináltam belőle problémát , ő szó szerint elsírta magát , pedig meg sem szólaltam :) , nem érdekelt a dolog , mondtam , hogy semmi baj.

Egy 38ezer forintos polír megoldotta sőt , szebb lett az autó :) .

Mindenkinek , ez legyen életébe , a legnagyobb problémája , hogy az autóját összekarcolta a barátnője !! :)

2014. febr. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik használati tárgy megkarcolta a másikat. Megesik...
2014. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Arra most nem térnék ki, hogy milyen barátnő, meg viszony, meg hogy hány százalékban van a leányzó a taggal az autó/pénz miatt, de ha velem történne ilyen(engem nem fognak a pénzemért szeretni, és nem járok X6-ossal, Mercedesem van), én nem bántanám. Otthon esetleg megemlíteném neki, de semmi ordibálás, meg ilyenek. Az autó javítható, akit szeretünk, azt meg ne bántsuk.
2014. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Cornflakes válasza:
Úgy érted, hogy X6-os BMW, és hozzá 6-os IQ? Mert akkor én még meg is verném. X6 BMW, gondolom szlovák vagy német rendszám benne egy maffiózó vagy egy sznob paraszt. 99%-ban ez az alapfelállás. Nos ha ezt vesszük alapul, akkor teljesen érthetően kezelte a problémát. Ilyen értelmi szinttel csak így lehet, nem szabad többet elvárni, mert megerőltető lehet az agyának és további súlyos károkat okozhat benne.
2014. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!