Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a fontosabb a kocsi vagy a...

Mi a fontosabb a kocsi vagy a barátnö?

Figyelt kérdés
Van egy ismerösöm(nem barát) x6 osal jár. a csaja az a tipikus szöke ri..Na ez a csaj egyszer véletlenül összekarcolta a fényezést ( fotozás volt és tüsarkuval) , a csávó mindenki elött ugy leorditotta szegény csaj fejét hogy én szégyeltem mert ismerem. Ti mit tennétek?

2014. febr. 15. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát gondolom nem lehet nagy karc, csak felületi, de érthető az idegessége, egy 25 ezres polírozás wax-al eltünteti a karcot.

Én is biztos ideges lettem volna, de nem biztos hogy megaláztam volna a csajt max szidtam volna pár embert, meg káromkodtam volna egy sort.

Gondolom ha elveszti a barátnőjét akkor majd szerez másikat az este, de a kocsi pótolhatatlan.

2014. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kutyus21 ***** válasza:
0%
Szegény autó én is össze vissza szidtam volna de nem ott a fotózáson hanem otthon. Én viszont ha fotózkodni akar az autómmal akkor ne tűsarkúban vegye addig le de amúgy jogos hogy megszidta én kifizettném vele a kárt amit okozott.
2014. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Beviz Elek ***** válasza:

Ha van pénze x6-osra, akkor ez még bele kell férjen a költségvetésbe, szerintem nem a kaján kell spóroljon.


Amíg nincs hiszti hogy az autó a hobbim, addig maradhat a csajom!

Viszont egy karc miatt nem ordítanám le a fejét. Söt... nincs egy hete, hogy mosásnál a ronggyal összekarcolta a matt fekete fóliát. Ö majdnem elsírta magát én pedig kiröhögtem és mondtam hogy újra megcsinálom. Ez az ö verdája, de ha az enyém lenne, akkor sem idegeskednék.

2014. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dörmögő ***** válasza:
89%
X6-ra telik, de polírozásra nem? Pedig ő is tudhatná hogy az ilyen kocsi és az ilyen nő viszi a pénzt. Vagy a kocsival is üvölt a benzinkúton mert megint üres a tank?
2014. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
en kifizettetnem vele
2014. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Beviz Elek ***** válasza:
89%

Kifizettetni a barátnöddel? Milyen világban élünk?


A kajáért fizetsz amit föz neked kedvességböl ha átmész?

2014. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább az autónak essen baja, mint annak, akit szeretünk. Ha vezette volna a barátnő és nekimegy valaminek, akkor már biztos mondtam volna neki a helyében, hogy vigyázzon jobban, de egy karcolás miatt leordítani...
2014. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csodálatos idilli kép; Gyökér a svájci hiteles x6-os tetejére felküldi a ri bancát fényképezkedni az meg annyira buta, hogy összekarcolja azt. Megérdemlik egymást.
2014. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Egy autót sem karcolunk össze "véletlen".

-Főleg a másikét nem,mászkáljon a saját autójára tűsarkúval!

2014. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem annyi pénzem lenne hogy X6 BMW re telne kuvára leszarnám hogy most össze karcolódik.Főleg ha a barátnőm karcolná meg véletlenűl.Amúgy meg ha ez a pali annyira félti az autóját minek engedte meg ilyesmit hogy fotózkodjanak rajta,így a pali volt a hibás ha úgy vesszük.

Amúgy meg egyáltalán a garázsból minek állt ki ha ennyire félti az autóját és ilyen xarságokon fennakad.Könyörgöm az autók használati tárgyak és aki használni is akarja nem csak nézegetni, ilyen így is úgy is előfordul ,hogy megkarcolódik.

2014. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!