Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autót hány km felett...

Benzines autót hány km felett nem érdemes venni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 15:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Eszméletlenül sok múlik a karbantartáson. Szerintem közepesen precíz karbantartás esetèn, átlagos terhelésnél egy pici benzines 200 ezret, egy nagyobbacska meg 300 ezret bir ki, utánna jön valami. Egy hengerfej tömìtés, kuplung, szimering, valami.


Persze van akinek 500-at fut hiba nélkül, de azért az ritka.


Kb 10 éves kor felett meg végképp semmi értelme a kilóméternek, onnantól csak az állapot számít.

2013. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy kuplung, tömítés csere szerintem normál fogyóeszközcserének számít.

Ha rövidesen kuplungot kell cserélni egy autóban, de egyébként minden szempontból stimmel, elfogadható az ára, benne van minden extra amit szeretnél, kívül-belül közel kifogástalan az esztétikai állapota, reális a futásteljesítménye, megvan hozzá az összes számla, szervizkönyv, nem veszed meg?

Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy mikortól kuka egy motor vagy legalábbis mikortól igényel több százezres teljes motorgenerált. Az azért nem ugyan az mint egy kuplungcsere...

2013. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én 2009-es Octavia Tour 1.4-esembe 490 000 kilométer van, motorikusan teljesen tökéletes állapotú, pedig nem igen kíméltem, persze hidegen sose hajtottam, egyedül az esztétikai állapota hagy némi kívánni valót, itt-ott egy két zúzódás, kiszakadt kárpit, stb, stb.
2017. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó kérdés szerintem mindegy. 1.0 Swiftem 200 ezer km és tök jó pedig nem fiatal.
2017. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!