Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A választott autó számotokra...

A választott autó számotokra megfelelő motorja csak automata változatban érhető el. Ti megvennétek?

Figyelt kérdés
Sajnos elég bizonytalan vagyok, hogy jó döntés lenne-e. Konkrétan egy 192 lóerős 2.5-ös benzinről van szó, és "csak" a 165 lóerős, 2 literes választható manuálissal. Leginkább olyanok válaszát várom, akik már vezettek mindkét váltóval. Én majdnem 20 éve vezettem egy Mercit automatával, akkor még nem voltak valami okos szerkezetek, azt nem nagyon élveztem. De azt mondják, hogy mostmár nagyon jók, és pár nap alatt meg lehet szokni, hogy nem kel váltani. Ja és nem szeretnék háborút kirobbantani a két tábor között, sem k**aanyázást.

2013. szept. 25. 18:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyon élveztem, igazatok volt!:) Már ma meg is rendeltem, de még 3 hónap..:( Kérdezte üziben valaki, hogy milyen az autó:

Új Mazda 6 Revolution-SD felszereltséggel, és 2.5-ös benzinmotorral.

2013. szept. 26. 19:17
 12/15 anonim ***** válasza:
hogyhogy 3 hónap mig megjön?
2013. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3 hónap japán autónál nem is sok,ha azt veszük,hogy le kell gyártani és ide kell hajóztatni.
2013. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En ugy vettem mar ket automat, ujakat,hogy megmondtam az ugyintezonek, ma hozom a teljes osszeget kp ben holnapra kerem az autot! Penz beszel kutya csahol alapon! Amelyik autoszalon nem tudta teljesiteni a keresemet, odebb alltam egy masikhoz! Ezzel a hozzaallasommal mindig nyert ugyem volt! Gondolom a jutalek is kellett a fazonnak! En azt vallom,ha van penzem valamire,akkor azt most,rogton,azonnal,kerem! En harom honapot biztosan nem varnek egy kocsira,az ido alatt mar egy hajot is megepitenenek!
2013. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már megkaptam az autót!:) Kiderült hogy pont van raktáron, csak be kell hajózni.
2013. okt. 11. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!