Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Max 1.500. 000-ig automata...

Max 1.500. 000-ig automata váltós autó?!

Figyelt kérdés
Első autómat tervezem megvásárolni, mivel még fiatal korban vagyok ezért nem családi autót keresek és szeretném, ha a megjelenése sportos lenne, már amennyire lehet ebben az árkategóriában. Tudna valaki ajánlani párat ebben a keretben ? Természetesen használtan szeretnék vásárolni megbízható típust.
2013. aug. 21. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első autónak nem biztos, hogy pont automatát kéne, mert akkor egész életedben leragadsz annál, nem olyan nagy baj azért, ha megtanulsz manuálissal is váltani, de te tudod, a jövőben valószínűleg ez már nem lesz akkora hátrány.

Itt van pár link, itt akad kissebb-nagyobb, vagánykodósabb, konzervatívabb, sportosabb, bohémebb meg mindenféle:

Mitsubishi Galant: [link]

Honda Prelude: [link]

Peugeot 407: [link]

Mercedes-Benz C Coupe: [link]

Volvo S60: [link]

Citroen C3 Pluriel: [link]

Toyota Corolla: [link]

2013. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi,teljesen igazad van az automata váltóssal kapcsolatban,ráadásul a meghibásodás is gyakoribb, de egyszerűen nem élvezem a manuális váltós autókat,lehet azért mert 100km-nél többet nem is mentem vele :P
2013. aug. 21. 23:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg váltani rendes váltóval. Nagyon ciki tud lenni, amikor valaki vagánykodna a kocsival, aztán nézi, "hoppá-hoppá, ezzel nem tudok menni, mert nincs automata váltó". Ráadásul az csak plusz költség, gyakrabban megy tönkre, drágább, stb. Egyébként hogy a fenében kaptál jogsit, ha nem tudod használni a váltót? Létezik automata váltós oktatókocsi? :D
2013. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom használni a manuális váltót attól még hogy utálom, csak nem vagyok rutinos,egy jogsi meg a napi forgalomba vezetés azért más...
2013. aug. 22. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor vezetgess szüleid kocsijával pár hónapot, aztán megszokod.

Nekem az oktatóm amikor látta, hogy gondom van a váltóval, direkt kivezettetett engem egy hosszú kihalt egyeneshez, és azt játszottuk 20 percen keresztül, hogy felgyorsítok, közben kapcsolgatom fel a sebességeket, majd pedig lelassítok, és közben visszafele kapcsolgatok.

2013. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azt ki mondta, hogy sűrűn elromlik az automata? acsalád harminc éve csak automatákkal jár, és még egy sem romlott el.Sem az opel, sem a merci, sem a szuzuki..

alattam példul 18 éve csak automata szuzukik vannak, és semmi baj, még nem kellett szervízbe menni.

a szomszédaim is csak automatákkal járnak..az egyiknek 25 éves hondája van automatában, és hiba nálkül működik..a másiknak tizenkét éves toyotája automata... a szemben lévőknél három automata merci van, hiba nélkül...


mindenki tudna kéziváltóst is vezetni, de minek?

az autó a kényelmet szolgálja, akkor természetes, hogy a váltó is auto(mata)


csak hidraulikus váltóst nézz, a robotizáltat kerüld.

és az is csak duma, hogy nagy autót kell venni, mert a kis motor nem bírja az automata váltót..az enyém példul 1.5 ös...

de van nyolcszáz köbcentivel is forgalomban.


menj el az Éles-saroknál lévő kereskedésbe...1500 autó közül válogathatsz...

2013. aug. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!