Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktatok autóval hóba driftelni?

Szoktatok autóval hóba driftelni?

Figyelt kérdés

Én annyira várom a havazást.Imádok csúszkálni a hóba.Szivesen szereznék ilyen barátokat akikkel lehet hülyülni mert a barátaim közül csak 2-nek van kocsija

17/F


2009. okt. 19. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szoktam. Egyrészt azért, mert jó játék, másrészt azért, hogy ne lepődjek meg, ha esetleg akaratom ellenére fordul elő menet közben. De remélem, te sem forgalomban szoktál, hanem attól elzárt területen...
2009. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Szoktatok autóval hóba-N- driftelni?

Én annyira várom a havazást.-sp-Imádok csúszkálni a hóba-N-.-SP-Szivesen szereznék ilyen barátokat-,- akikkel lehet hülyülni-,- mert a barátaim közül csak 2-nek van kocsija-.-


Gratula... Csak 7 hiba 2 sorban.

2009. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülyülésből nem, de tapasztalatszerzésként néha szoktam nagyobb parkolóban (nő vagyok).
2009. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam már egyszer milyen az (nem én vezettem) mondjuk akkor épp nem volt hó, csak száraz úton óóóriási :D bár veszélyes is, de elképesztő érzés, egyáltalán nem féltem, sőt, csak vigyorogtam :).Talán a télen majd lesz alkalmam hóban is kipróbálni, remélem :)

22l

2009. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi szoktunk, ha budapesti vagy írj és kimehetünk együtt is ha lesz havazás.
2009. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
apa ezért vett egy trabantot XD kivittük az erdő melletti üres placcra és tönkrevágtuk :D olyan jó muri volt :D amúgy nekem motorom van (aprilia rx 50) és azzal farolni szoktam :D meg bicóval is :D
2009. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szoktam!és tényleg nem csak a hülyeség kedvéért tapasztalatnak sem utolsó!és nagggyon király dolog!20f békésröl!
2009. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szoktam... élvezetes móka...

de vólt, h kicsit csepergett az eső, túl gyorsan eresztettem be a kanyarba, s megcsúszott a fara :P

körforgalomban vólt még ien :D


falusi úton is szoktam csinálni 1-2 figurát ;)


de a száraz aszfalton az igazi, mikor felsikít a gumi, s utána érzed az égett gumiszagot tök kiráj... persze ez a gumiidba kerül, ha sokat csinálod...


balesetmentes éveket mindenkinek ;)

2009. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
13:18 szivesen.Nekem egy sajnos elsőkerekes cliom van.De azzal is jolelvagyok.Tavaly is el"drifteltem"kb 20ezret idén is félrerakok...:D:D:D:Imádom
2009. okt. 19. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

NNa, ebben már csak 5 hiba jutott 2 sorra. Fejlődsz, lassan már beszélni is megtanulsz.

Ja, ha meglátom, hogy az utcán driftelsz, (ügyes lehetsz, ha csak hóban megy) garantáltan nézhetsz 4 új gumit és két szélvédőt.

2009. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!