Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem fő uton megyek motorral...

Ha nem fő uton megyek motorral simsonnal jogsi nélkül hanem ilyen lucernáson meg ilyenek akkor nem büntett meg a rendör?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 21:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
92%
Csak az a baj hogy az ilyen s..gfejek kimennek az útra és azt hiszik ott is nekik van elsőbbségük. Aztán szépen eltaposnak valami szakadt döggel, de lefogadom hogy egy kis taknyos kölyök akinek még jogsija sincs max. az apja vagy valami ismerőse engedi néha vezetni a tajgán.
2013. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

És képzeld én nem hiszem azt hogy az úton is ezvan de sajna mikor még az erdőn melóztam asárba tényleg nem nagyon lehettet magrakodva megálni ott csak egy módszer van hogy ne zuhanyon a mélybe az ember itt ne a jól kikövezet hegyiutakra gondoljatok aszar hegyiutakon egy módszervan aha meg van rakodva az ember terep 1 padlógáz mert ha fékez az ember akönyen a mélybe találhatja magát de amíg nem vezetsz teherkocsit az erdőn ezt nem tudhatod egyébbként ott meg ne száguldozásra gondolj mert max ha 20 megy az ember partnak lefele padlógázzal terep 1 ben de ott már nincs megálás bocs ha férre értetél ere mondtam azt ha még akarna se tudd megálni azért van az aszokás hogy a parton lefele jövőnek aki maeg van rakva az kapja az elsőbséget.

Amúgyis ha te olvastad a kerszt aban is benne van csak akkor van elsőbséged ha megadják azt neked .

de már acivilizáltcióban nem egyszervolt hogy én sem kaptam meg az elsőbséget még szerencse hogy óvatos vagyok ez már sokszor mentete meg az életemet :)

2013. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem mond hülyeséget Macilaci mert a való életbe így szokott menni nem nagyon adják meg néha az emberek az elsőbbséget.

Pedig Kresz szerint kötelező

2013. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Bocs, ne vedd támadásnak, de a rendőrök se! Mikor városban átszáguld a zebrán 80-nal egy csíkos Focus, az aztán a körültekintő! (Természetesen se fényhíd, se vinnyogó). Nem mellesleg iskolai körzetben volt. Ráadásul általános iskolai!
2013. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Pér válasza:

Az az út,ami nem szerepel a legfrissebb térképeken, nem minősül közútnak, tehát nem veszel részt közuti gépjármű forgalomban. Ha tetszik a rendőrnek, ha nem, ez van.

35 éve, amikor Apám tanított kocsit vezetni, egy ilyen úton gyakoroltunk és bizony odajött a rendőr. Meg akarta büntetni a fatert, de az öreg kummára tisztában volt a szabályokkal és a jogaival, úgyhogy nagy fába vágták a zsaruk a fejszéjüket. Ugyanezt a szabályt mondta el nekiki a fater és el is kullogtak a rend éber őrei, mi pedig kocsikáztunk tovább.

2013. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!