Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósként megállnátok, ha...

Autósként megállnátok, ha látnátok, hogy egy motoros elcsúszik, de nem lett komolyabb baja, mert egyből felállt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 23:19
1 2 3
 21/22 szántóvető ***** válasza:
mami padlózott már meg valaha kocsit?tetszett már közlekedni végsebességgel? :)
2013. febr. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Igen ültetgető"-- Néha persze régen, én is nyomtam a pedált csak úgy repesztettem a Balatoni úton, vagy az M7 az M1


de kint Kanadában szintén száguldoztam de csak sztrádán ahol nem volt olyan forgalom.


aztán egyszer én is majdnem pórul jártam a 6 úton-- száguldoztam mert akkor még legalábbis, alig volt forgalom élveztem a sebességet, a nyitott ablakot a szelet-- aztán miképp... de egy darázs bejutott és megcsípte az egyik szememet-- hát majd nem lefutottam az útról-- az utolsó percben álltam meg és ott dekkoltam jó sokáig mire valamennyire láttam az épp szememmel, mert a másik fél arcom az hólyaggá dagadt eltűnt a szemem is.


Egyébként szeretek autózni-- és amikor normális tempóban haladok még élvezem is a tájat a mások hülyeségét hogy állandóan rohannak-- az nem a sebességnek az élvezete, mert az teljesen más-- ez csak amit naponta művelnek sokan csupán rohanás valahova.


Amikor én élveztem a sebességet akkor megcsodáltam a mellettem hátra vágtató tájat is. Meg is festettem nagy képen- akkori szürkületben látható fényeket a tájat ami maradt belőle, beindítottam az ablakmosómat és a belső műszerfal világítást-- szóval jó lett. Elég jól el is adtam.


az viszont igaz, két oktatót emésztettem meg. az elsőt akkor hagytam ott amikor csúcsforgalom volt a Nyugati előtt. Én leblokkoltam, mögöttem huppantak a kocsik, káromkodtak a vezetők, én kiszálltam és jól kiüvöltöttem magam lehordva mindennek azt a szemétláda oktatót. Úgy hogy a mögöttem jövök aztán jót nevettek a végén az oktatón.


szóval szántóvető azért mert mami vagyok már, vagy nő istenbocs--azért szeretek vezetni és nagyon jó volt száguldani is--de nem mindegy miért és mikor!

2013. febr. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!