Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti akkor is feltétel nélkül...

Ti akkor is feltétel nélkül megállnátok a rendőrnek, ha civil kocsiból hadonászik kifelé, egy tárcsával a kezében?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egyenruhában van, akkor igen. Állandóan civil autókkal rohangálnak, szóval nem meglepő.

Viszont civil autó mellett állva civil ruhájú integetőknek is meg szoktam állni, megkérdezni hogy minden rendben van-e, kell-e segítség. MOndjuk ha egy ilyen valaki akarná elkérni a papírjaimat biztosan megkérném, hogy igazolja magát.

2012. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az általam látott esetben lehetetlen volt megállapítani az egyenruha meglétét,a velem párhuzamosan haladó kocsit szedte ki úgy,hogy szinte bevágott elé...


Mellesleg egy lepukkant Daewoo-ról van szó,csak a szőrös keze,és a tárcsa látszott.

Biztos megálltam volna Én is,csak ez így egy kicsit idétlenül nézett ki ez az "akció".

2012. máj. 20. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Mostanában nem hallani ilyeneket, de régebben rendszeresen volt olyan hír, hogy álrendőrök valamit elkövettek.

Szóval arra bármikor meg lehet kérni az igazoltató rendőrt, hogy mutasson valamiféle azonosítóokmányt vagy igazolványt.

2012. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Civil autós, civil rendőrnek, csak ha igazolja hogy rendőr akkor adnék bármit is. Ha gyanúsnak tűnik, mondod hogy akkor egy pillanat, betelefonálsz a rendőrségre, megkérdezed, hogy tényleg rendőr-e. Ha álrendőr akkor, ha ezt mondod, már el is megy. :D:)
2012. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!