Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kocsiban 3 órás úton overálban...

Kocsiban 3 órás úton overálban, vagy anélkül, fűtéssel utaznátok 6 hónapos babótokkal? Megállnátok pihenni vele? Úgy értem egy kicsit kivenni a hordozkából.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi utaztunk 2 hete.

Eleinte jonak indult.

Lefoglalta a zene,nezelödött kifele,meg el is aludt.

Vittunk kis kosarba apro jatekokat is,hogy ne unatkozzon.

Majd 1 ora mulva nem birt magaval,ki kellett vegyem.Kivettem,eltancikaltattam,elbeszelgettem vele,megint nyügi,megetettem.

Vegül is sikerült oda erni:)

A visszafele ut sokkal könnyebben ment.

Elöre jelzek:Vigyel elegendö ennivalot,tehat minimum 1 bekeszitett tapszert(ha tapszeres),meg egy üveges baba etelt.

Szerintem nyugodtan neki lehet vagni.

Max. 1-szer alljatok meg 10 percre.

2010. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Overál nélkül, fűtéssel. Így nektek is és neki is kényelmesebb. Hogy megállnék-e, az attól függ, hogy mennyire bírja az utazást. Sok baba végigalussza az autóutat, akkor fölösleges megállni (az enyém azonnal felébredt, ha megállta az autó). Ha nyugtalanabb vagy nem alszik, belefér 1 vagy 2 megállás is.
2010. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az overallt mindenképp vedd re róla.Az meg tőle függ, hogy meg kell -e állni.Ha nem igényli, akkor nem.
2010. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi másfél-két órás úton voltunk úgy, hogy 20 percre terveztük, csak beállt a hóvihar. Nem álltunk meg, csak mikor már meleg volt a kocsiban, az overállt félig legyűrtük a babáról. Visszafelé ugyanígy. Alapvetően végigaludta oda-vissza.
2010. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit félek egész napos program lesz, orvoshoz visszük Debrecenbe. Félek,hogy hogy bírja a napot, melegen tudom e tartani a tápszerét, hogy viseli az utat,hogy minden más lesz mint szokott stb. Valaki volt már ilyen helyzetben?
2010. jan. 5. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd termoszban a vizet és mérd ki előre a tápszert, így meleg marad ha szükség lesz rá és friss is. (ha mégis kihűlne, akkor meg valahol csak lesz meleg víz és a csap alatt is meg lehet melegíteni, csak úgy macerásabb).

Overállt semmiféleképpen ne add rá, inkább előre fűtsétek fel az autót és úgy tegyétek be a babát. Legyen rajta takaró és azt könnyen le lehet venni róla, ha úgy látjátok.

Megállni tényleg csak akkor álljatok meg, ha muszáj. A mi babáink is akkor ébrednek fel inkább, ha megáll az autó. Addig alszanak.

Nemrég mentünk Pestre (1-1,5 óra innen) és útközben végig aludtak, egyszer Pesten felébredtek,m ikor álltunk a dugóban, de amint elindultunk újra elaludtak.

Próbáljátok úgy időzíteni, hogy etetés után indulhassatok, ha lehetséges és akkor könnyebben el is alszik, ráadásul nem kell megállni enni, végig mehettek.

Egy kis játékot szintén érdemes bekészíteni, a kedvenceit.

2010. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok:az overallt termeszetesen autoba vedd le rola,eleg egy meleg harisnya vagy zoknimeg a pulcsi

Tapszert melegen tartani a legjobb,legolcsobb,kiprobalt.bevalt modszer:

Alufoliaba tekerd a meleg tapszerrel tölött cumis üveget,vagy pedig egyik cumisüvegben forro viz,bebugyolalaod alufoliaba,meg plussz egy textilpelus,a masik cumisüvegbe meg kimert tapszert.Ezt a kocsiba csak összeöntöd,ennyi,de mondom,vigyel bebietelt is,pl almap+re,vagy banan püre.

2010. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!