Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tömegközlekedés? 2 hónapos...

Tömegközlekedés? 2 hónapos babával fél órás buszozást betervezhetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, én nem vagyok paramami, így mi már 1 hónaposan buszoztunk, akkor még egy 20 perces út volt (oda-vissza 40, távolsági buszon), aztán pár hét múlva már simán vittem az 1 órás buszútra is (1 óra távolsági + fél óra helyi járat x2 oda-vissza). Általában végigaludta az egészet.
2011. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Saját tapasztalat: Bp-en lakunk, de már így is vittem a babámat 4 hetesen tömegközlekedéssel, persze kendőben jól elbújtatva. Babakocsiban csak 4 hónaposan vittem tömegközlekedéssel, előtte túl nyitottnak láttam a kocsit meg kicsinek a babát.

2011. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ha előtte jól megeteted, akkor simán el fog aludni utazás közben. :) Mi is egy hónaposan már babakocsival sétáltunk, és buszozni is kellett, mert a dokihoz csak úgy tudunk eljutni. Vigyél magaddal vizet/teát ha esetleg szomjas lenne a bébi, ha nem teljesen anyatejes akkor tápszert is javaslom. Soha nem lehet tudni. :)

2011. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!