Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vinnétek el a hűtve...

Hogyan vinnétek el a hűtve tárolandó lázkúpot egy több órás repülútra?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne azt írjátok, hogy vegyek recept nélküli szirupot. A hagyományos lázkúpot szeretnénk magunkkal vinni. De gondolom megolvadna és megromlana a csomagban magában.

Létezik valami hűtőtasak vagy ilyesmi?!?!


2011. szept. 27. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
germicid kúpnak nem lesz semmi baja a repülőút alatt, tapasztalatból írom. A többiről nem tudok érdemben véleményt mondani. Attól is függ, hova mentek, mert ha Európán belül, akkor az nem olyan hosszú idő, annyit szerintem minden kúpnak ki kell bírnia.
2011. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olvad az olyan könnyen. Egyébként lehet kapni kicsi hűtőtáskát is. Én még annó az egyik patikában kaptam pontgyűjtésre, kb. 20*30 cm, de gondolom lehet azt venni is valahol. Vagy alufóliába csomagolod, az is védi a hőtől.
2011. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Praktikerben láttam 20 x 20 cm-s hütötáskát, abba

tegyél 2 jégakkut vagy kérj kölcsön a körzeti dokidtol egy ilyen tasakot, nekik van mikor az oltoanyagot szállitják, ha joba vagy a gyerekorvossal ad, esetleg kérdezd meg a gyogyszertárban mielött vásárolsz. nincs több ötletem.

2011. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vannak egész kicsi hűtőtáskák (táskácskák, volt ilyen pl a danone activiához is) abba pont belefér egy jégakku, az bele a bőröndbe és tuti nem lesz baja a kúpnak, hidd el saját tapasztalat, ráadásul a csomagtér sem túl meleg.
2011. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz semmi baja a kúpnak. Egyébként pl a mexalen kúpra nem is írják, hogy hűtve kell tárolni.
2011. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért , hány fok van egy repülőn? Csak kérdem?

30?

Ugyanis azért kell hütőben tartani egyes kúpokat mert 1. megolvadnak a melegben 2. kémialilag ne változzanak. Viszont még 7-8 órás repülőúton sem lesz semmi baja!

2011. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz körbe az ismerőseidnél, nincs-e mini hűtőtáskájuk. Én sajna pont most dobtam ki az enyém, mert nem láttam értelmét tárolni, éppcsak két doboz háromdecis üdítő fért bele, meg két jégakku.

Ha nincs, akkor vegyél olyan hűtő szatyrot, amit a boltban lehet kapni, és a kúp mellé tegyél két jégakkut vagy fagyasztott ásványvizet. Vagy bármit, amit le lehet fagyasztani és nem folyadék, mert azzal lehet hogy gond lenne. Akár két összerakható pohár, vagy bármi. Ezeket tedd be a szatyorba, azt pedig a bőrönd közepére, ruhákkal körülvéve. Így pár órát kibír.


Ha viszont nagy gond, ha megfagy, akkor hívd fel a légitársaságot, és kérdezd meg, hogy ilyen esetben van-e lehetőség a gyógyszert betenni a gépen lévő hűtőbe. Talán ez lenne a legegyszerűbb megoldás.

2011. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bár nem ültem soha repülőn, mindenhol azt olvasom meg azt hallani, hogy inkább hideg van ott, pulcsival szoktak készülni.

Nem tudom azt sem, hogy miket lehet felvinni a gépre, ha megengedik, akkor alufóliába csomagolva, esetleg jégakku mellé tekerve a dobozzal szerintem tökéletes.

2011. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja a kúpnak, hiszen, aki megveszi a gyógyszertárban, van, hogy nem tudja azonnal hazavinni a hűtőszekrénybe. Nyugodtan vidd magaddal, nem fog megolvadni.
2011. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hűtőtáska helyett én használtam már sima mikrós dobozt, amibe beletettem 1-2 jégakkut. A kúpot meg csomagold be egy kis zacskóba, hogy ne legyen nedves a csomagolás.
2011. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!