Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 150 lóerő körüli sportos autót rengeteg optikai tuninggal felszerelve hirdetnek meg eladásra?

Figyelt kérdés
Mert lehet arra is gondolni, hogy olyannál volt, aki széthajtotta, de lehet(ne) ez pozitívum is, mert törődött a kocsival, nem hanyagolta el. Szóval a véleményetekre vagyok kíváncsi ez ügyben.

2013. jan. 10. 23:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kettil


A volvó nekem még bejön nincs agyon tuningolva

A felnije énszerintem faxa, talán az eleje lehetne jobb :)

2013. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ízléssel sosem vitatkozom... Ha be lennének járatva a tárcsák, még jobban mutatna...
2013. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Takumi ***** válasza:
Szép ez a Volvo. Sajnos a hazai autópark elenyésző hányada van hasonlóan izlésesen megépítve.
2013. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én így vettem meg az első autóm, egy C Corsa gsit


145 lóerős volt mikor megvettem, teljes steinmetz spoilerezéssel, sportkipufogó rendszer, neon csomiban stb


kicsit paráztam tőle, de nagyon rendben volt:


szervizkönyv megvolt

mindenről megvolt a számla, még az ablakmosó folyadékról is

mindenhez megvolt a műbizi

km valósnak tűnt stb


másfél éve nálam van, eddig csak az egr baszakodott, illetve ki kellett cserélni a rendszámtábla izzót, de ennyi


a lényeg, hogy az állapot jó legyen, az alapján kell dönteni

2013. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Rasn79 válasza:
ha fent tudod tartani, akkor már csak azon múlik, hogy milyen állapotú... nagyrész szét vannak hajtva ezek a gépek, de akad kivétel, csak akkor értelmetlenül költött rá a tulaj. (se uccaraccsing, se gyorsulás semmi, akkor minek a csicsa?) szóval vigyázni kell, mert ezek már alaposan kaptak a jobb lábtól.
2013. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!