Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson schwalbera milyen...

Simson schwalbera milyen optikai tunningot tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy normális fényezés meg kipu. Mást nem érdemes.
2012. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mostanában kezd elterjedni a Schwalbek ültetése. Elég jól áll nekik, ha szép a festés és csillognak a krómok. Viszont ez inkább látványos mint hasznos, mert a motor gyakorlatilag nem rugózik. Kis túlzással ha átmész egy 5 forintoson, akkor már koccan a fogad.
2012. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én schwalbeval nem csinálnék semmit,mert alapvetően egy csúnya motor ami nagypapáknak való.


Egyébként 1-2 rat stílusban épített darabot láttam már,nem mondom hogy jól néztek ki,de azért elcsodálkoztam rajtuk.

2012. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rasn79 válasza:

szép festés jól áll neki, amolyan amcsi hotrod, és sok króm, rengeteg a felület rajta, ahol sokminden elfér! ne csúnyítsd el, és műszakilag ne barmold el, kár lenne. ennek jól áll, ha nem üvölt, mint egy fába szorult féreg!

sok sikert! nézegess Street magazint akár neten, sok jó autófestés van ott, mely jó példa lehet!

2013. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!