Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 150 lóerő körüli sportos autót rengeteg optikai tuninggal felszerelve hirdetnek meg eladásra?

Figyelt kérdés
Mert lehet arra is gondolni, hogy olyannál volt, aki széthajtotta, de lehet(ne) ez pozitívum is, mert törődött a kocsival, nem hanyagolta el. Szóval a véleményetekre vagyok kíváncsi ez ügyben.

2013. jan. 10. 23:12
1 2
 1/15 Takumi ***** válasza:
66%
Optikai tuningolt autót nem veszek.
2013. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha igényesen van megcsinálva, akkor nem jelen gondot, de ha kimerül a minél nagyobb hátsó szárny-kívánságlista-gagyi xenon-piros fékdob-gagyi felni kategóriában az nem túl bizalomgerjesztő.
2013. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is azt nézném meg, hogy mennyire igényesen van megcsinálva, ha mindenből csak a legolcsóbb-legnagyobb kategória, akkor valószínű, hogy hajtották is rendesen nem törődve vele. Meg ha a tulajjal is találkozol abból is rengeteg mindent le tudsz szűrni egy 5 perces beszélgetésből is akár. Ha tud is valami mondania kocsiról műszaki értelemben, nem csak azt ecseteli, hogy így-úgy megy ennyit gyorsul...
2013. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmilyen tuningolt gépet nem vennék, szerintem te is vesd el ezt az ötleted.
2013. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Parasztvakítás.


Egy próbát megér, vannak elvetemültek akik a szépre is törekednek. Meg kell nézni személyesen (mert van olyan h neked is tetszik) milyen megoldásokkal van pl felrakva egy szárny...ha facsavarral gondolom nem kell magyarázni :)

2013. jan. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én általában kerülném a tuningolt jármű vásárlását.


Ismerősöm rokona kinézett egy suzuki-t tuningoltat (optikai főleg). El is mentek megnézni és ismerősöm mondta neki hogy furcsállja nagyon a kocsit ne vegye meg. Még annyit kell róla tudni hogy az ára is alacsony volt és 20 ezer km volt benne. A tulaj persze hogy nem mesélte az előéletét a kocsinak. Sajnos megvették.

El kezdték használni. Majd kiderült hogy gyorsulásin ment bele a km nagyja. Nem is kell mondanom hogy fél év után motorfelújítást kellett rajta csinálni.

2013. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tuti szét van driftelve az egész, felejtős...
2013. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem jó ilyet sem megvenni, de eladni sem, mert még olcsóbbak, mint a többi, nem hogy drágább lenne a sok cucc miatt. Van olyan, amelyik nincs széthajtva, de azt rögtön észre lehet venni.
2013. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Általában nem jó, az esetek nagyon nagy többségében. De az emberek a cigányokat is elítélik, pedig köztük is vannak ugyanúgy normális arcok meg elvetemültebbek.

Nem is gondolnátok, hogy régebben hány autógyár kínált pl. ültetőszettet az autóihoz meg szárnyakat stb. A tuninggal az a baj, hogy legtöbbször "felbúcsúzzák" az autót, a szervizelésre meg semmi nem marad, ráadásul agyatlan, gyökér módon vannak boyracerek által hajtva.

Egy idétlenül felbúcsúzott Suzikit én sem vennék meg, de de inkább cult irányba kacsintgató Carlsson Mercedes már más téma, vagy hasonló, igényes optikai tuning.

Régóta keresek egy képet, amit akkor fotóztam, mikor egy Ladán egy hólapáttal találkoztam, mint hátsó szárny... vagy mi.

2013. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem ütném ki felháborodottan és sértődötten a kulcsát egy ilyennek annak az embernek a kezéből, aki átnyújtaná nekem.

De akinek nem tetszik, szavazzon le, h lássam, mik a vélemények.

[link]

2013. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!