Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó megjelenésű autót szeretnék...

Jó megjelenésű autót szeretnék venni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van pár kitételem, és persze az ár sem mindegy.

max 10 éves kocsit szeretnék, szóval 2002 től fölfele

CSAK diesel jöhet szóba

maximum amit rászánok 1 milló ft.

BMW kizárva, túl sok parasztnak van már (akinek neminege ne vegye fel)


igazából merci c270 d-n gondolkozom. vagy audi...

tehát jó megjelenésű kocsi kell, tényleg iylan prezstízs autó, felvágós gép..;)

fiatal vagyok 22 éves, és nem akarok már egy g-s astrával, vagy ford mondeoval szaladgálni... (nincs kocsim, ne értsétek félre, e nem akarok átlagos kocsit)

jah nemfeltétlen kell magyar autó, külföldről tervezem am is a behozatalt.



2012. aug. 20. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
0%

500 Ft spórolás 100 km-en?:)

az aztán nagyon sok, gratulálok!

Én rühellem a diesel autókat,mert ocsmány undorító fekete füstfelhő jön ki a kipufogójukon, kivéve a prémium autókat,amire ennek a kis csírának nincs dellája úgyse:)


Tehát ezt a rohadt szart kell belélegezned egész nap, ha a városban jársz kelsz(rohangálsz, ahogy a kissrác írja-csak hogy stílszerű legyek)


egyetlen pozitívuma van: az pedig a kisebb az üvegházhatású gáz kibocsátása,

De ennek a prolinak annyi fogalma van az üzemanyagokról, Schmittnek a diplomájáról

2012. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:

Mellesleg semmilyen vita nincs, mert mutass nekem diesel M-sorozatú BMW-t, esetleg Ferrarit, és hadd ne soroljam..

Menj el BKV buszsofőrnek, és vezess dízelt

2012. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 A kérdező kommentje:

halod papi nézzmérkörbe a kedvemért jó???

:D

hogyne lenne M sorozatű dízel bömcsi? :DDD

ha valamihez nemértesz faxt okoskodsz?


meg fekete füst istenem denagy az állatkert...XD holjön ki neked fekete füst egy 2004 es dízelből? koromszűrő, stb lofaxse jön abból.

2012. szept. 5. 16:42
 74/83 anonim ***** válasza:

500Ft 100km-en? Ez 1-2 hónapig volt, a normál eset a 8-900. Azaz ameddig megvan az autó, ami 100e Km ez kb 800 ezer Ft! És végig nem egy szutyok nyomatékszegény benzinessel jártam.


Folyamatosan azzal jönnek, hogy nincs pénze a magyarnak, meg nem tudunk miből élni, de ha valaki azt mondja, hogy dízellel jár, mert olcsóbb, akkor az fillérbaszó...na persze.

2012. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
Nem azért járok diesel-el mert pár forintal olcsóbb,hanem mert sose kell szerelgetni mint a benzinest,a várható élettartam meg közel duplája a benzinesnek.Tudjátok ezért drágább ugyanaz az új autó dieselben,kb.egy millióval.Egyszerűen jobb anyagokból van a motor.
2012. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
#72-esnek jelezném szerényem, hogy nekem 535d-m van chippelve, ami nem gyenge teljesitményt ad, de azért felhivom a figyelmed a 550dM bmw-re.
2012. szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:

Valaki itt hozzátettem, hogy 1 autó 100e km és 800k üzemanyag különbözet.

Én mint ahogy előző hozzászólásomban is irtam egy chippest 535d-vel járok szerte európában évi 120-130e km-t. Az autóban most már 320e km van. Mondjam, hogy semmi baja sem volt egy két apróbb hibán kivül, de egyikért se kellett komolyabban zsebbe nyúlni. Pl elrepedt a hűtőm, valószinűleg egy kavics ártott meg neki, vagy hogy a vizpumpám szart be. Ezekkel együtt most már akkor kb. 3 millió megtakaritásnál tartok.. Micsoda egy szarrágó, filléreskedő dieseles vagyok.


De mondom, teljesen mindegy, hogy mit szeretsz, csak ne fikázd a másikat!


Ha a szomszédnak valamilye nem tetszik neki is megmondod, hogy egy szar az amilye van? Vagy szemtől szemben már kisebb az arcod? Gyanitom a választ....

2012. szept. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
* valaki itt hozátette... bocsi
2012. szept. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:

Diesel "csak" kormot bocsájt ki,a benzines meg negyvenféle mérgező gázt,még ha kevésbé látványosan is.

Dieselmotornak jobb a hatásfoka = Kevesebb üzemanyag = Kevesebb hulladékhő = Kevésbé melegszik a motor = Hosszabb élettartam = Alacsonyabb szervízköltség.

Jobb minőségű fődarabok : főtengely és csapágyai,dugattyúk,gyűrűk,stb,magyarán a motor lelke.

Láttam már Merci kamiont 2,5 millió km-el és még nem volt generálozva,de a személyautók is elmennek 1 milliót,legalábbis a régi német gyártmányok.

Üzembiztosabb,mivel lassú égésű öngyulladó elven működik,nincs gyújtás és ami nincs azzal nincs gond,ha beindult egyszer nem áll le csak ha leállítod vagy ha kifogy a kakaó.Soroljam még?

De aki csapatni akar mert pezseg a vére az vegyen benzinest,aki autózni akar az meg vegyen dízelt.

2012. szept. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:

Kedves csippelt BMW-s! Akkor te vagy az a kategória, akire a sok tudatlan barom azt mondja, hogy "autóra volt pénze, benzinre már nem". Na ezektől mászom a falra!

Nem tudom miért lenne törvényszerű, ha valaki sok pénzt ad egy autóért, hogy az sokat is egyen.

2012. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!